Де і як можна використовувати сендвіч-панелі?

монтаж сэндвич панелей

Сендвіч-панелі - високоякісний будівельний матеріал, який відмінно підходить для експлуатації в умовах сучасного міста. За кордоном сендвіч-панелі використовуються вже давно і всюди: від промислових точок до житлових будинків. У нас подібні панелі тільки набирають популярність, але вітчизняні виробники вже можуть скласти серйозну конкуренцію закордонним і запропонувати хороший продукт.

Де і як можна використовувати сендвіч-панелі?

Сьогодні їх застосовують як:

  •  покрівельні матеріали для промислових, адміністративних, спортивних будівель, невеликих будівель різного призначення;
  •  конструкції для перегородок в офісних та інших приміщеннях;
  •  матеріал для зовнішніх стін на автозаправках, в сільськогосподарських будівлях і т. п.;
  •  облицювальний матеріал в будівлях з метою підвищити теплоізоляцію.

Сендвіч-панелі дають слабку навантаження на фундамент, але при цьому витримують велику вагу, а їх термін служби близько 20 років.
Сендвіч-панелі виготовляють у великому розмірному діапазоні, тому для кожного проекту потрібно вибирати вид панелей з відповідними параметрами. Крім розмірів для вас будуть важливими наступні характеристики:
наповнювач. Наповнювачем називають широкий внутрішній шар панелі, який виступає в ролі теплоізоляційного матеріалу. Стандартні наповнювачі: минеральноватные і пінопластові. Мінеральна вата погано підходить для експлуатації в умовах підвищеної вологості, зате у неї низька займистість. А якщо вам потрібен вогнестійкий пінопластовий наповнювач, тоді дізнайтеся, чи є в ньому спеціальні добавки, які запобігають загорянню. Важливу роль грає не тільки наповнювач, але і товщина цього шару. Як правило, вона складає не менше 6 див.;
- зовнішній шар. Так називають тонкі листи з металу або пластику, які з обох боків покривають панель. Вони кріпляться до теплоізоляційного шару за допомогою клейового прошарку. Ці накладки добре протистоять корозії і захищають всю сендвіч-панель від несприятливого впливу погоди або інших навантажень.

Монтаж сендвіч-панелей закритим і відкритим способом

Монтаж сендвіч-панелей займає набагато менше часу, ніж робота з традиційними будматеріалами, тому панельні конструкції настільки популярні. Їх можна використовувати в будь-якому випадку, коли потрібні оперативність і якість.

Сендвіч-панелі не потребують додаткової обробки, тому їх можна відразу ж використовувати на будівництві. Процес їх установки вимагає кваліфікованого підходу, тому краще довірити фахівцям монтувати сендвіч-панелі. Монтаж панельних конструкцій можна проводити закритим способом: у такому випадком кріпильні деталі залишаються непомітними ззовні. Цей метод краще використати, якщо панелі застосовують у вигляді облицювального матеріалу і у всіх випадках, коли вони впливають на зовнішній вигляд споруди. Монтаж відкритим способом не ховає кріпильні деталі, тому його можна використовувати там, де не принципове зовнішній вигляд.