Які переваги сендвіч-панелей?

сэндвич панели

Сендвіч-панелі - одні із самих популярних будівельних конструкцій, які сьогодні успішно замінюють традиційні будматеріали. Використання таких панелей дозволяє значно економити час при будівництві, до того ж вони відповідають всім вимогам до сучасних матеріалів і підходять для експлуатації в різних умовах. Панельні конструкції спокійно переносять низькі або високі температури, фізичні навантаження, хоча в свою чергу вони не навантажують фундамент, але залишаються стійкими і надійними.

Сендвіч-панель являє собою конструкцію, яка складається з двох зовнішніх шарів, між якими розміщений теплоізоляційний шар. Існує великий вибір наповнювачів сендвіч-панелей: вони використовуються в залежності від призначення конструкції. Найпоширеніші: мінеральна вата, пінополіуретан, пінополістирол. Сендвіч-панелі з такими наповнювачами дають хорошу звуко - і теплоізоляцію, тому підійдуть для використання в промислових будівлях, і в житлових будинках. Наповнювачі з мінеральної вати переважно використовують там, де підвищено важлива пожежна безпека. А якщо важлива водостійкість, тоді найкращий вибір - пінопластовий наповнювач. Зовнішні листи з обох сторін панелі найчастіше виготовляють з металу: використовують сталь, алюміній, але існують також види панелей з пластиковою обшивкою. Для зовнішнього шару обов'язковим є наявність антикорозійного покриття.

Сфера використання сендвіч-панелей

Сфера використання сендвіч-панелей дуже широка. Випускають панелі для покрівель та стін. Зокрема, такі конструкції широко застосовують для будівництва або обробки у таких напрямках:

  • спортивні будівлі (басейни, комплекси, тренажерні зали);
  • торгові точки (супермаркети, ринки);
  • промислові і сільськогосподарські об'єкти;
  • адміністративні будівлі;
  • заправки, автосервіси, технічні станції і т. п.

Сендвіч-панелі - це економія часу на будівництво

Сендвіч-панелі використовують так активно небезпідставно. Крім відмінною тепло - і звукоізоляції, ці конструкції мало важать, їх легко транспортувати. Панелі не потребують додаткової обробки, вони відразу готові до монтажу. Правильно вибраний наповнювач, і зовнішній шар сендвіч-панелі стане запорукою того, що вони будуть довго служити навіть в складних умовах. В середньому будинок з сендвіч-панелей розраховане на 20 років експлуатації, чого цілком достатньо для промислових та інших вищевказаних об'єктів. Конструкції з сендвіч-панелі добре переносять перепади температур, навантаження в кілька тонн на метр квадратний, вони екологічно чисті, тому підходять для використання не тільки в будинках, але і для дачних будиночків і т. п. Але найголовніше: це економія часу на будівництво і коштів як на самі матеріали, так і на подальшу експлуатацію, оскільки скорочуються витрати на опалення.

Виробництво сендвіч-панелей налагоджено у багатьох країнах. Ми раді запропонувати вам кращі з вітчизняних сендвіч-панелей за доступними цінами, а також їх монтаж, доставку та супутні послуги.