Будівництво торгівельних павільонів із сендвіч-панелей

Будівництво торгівельних павільонів із сендвіч-панелей – одине з найзатребуваніших замовлень компанії ТЕРМОБУД. Компанія має ліцензію на виконання будівельних робіт. При зверненні до нас, замовник отримає енергоефективний, надійний, презентабельний та довговічний торгівельний павільйон на основі металевого каркасу з обшивкою сендвіч-панелями. Ми можемо надати повний комплекс послуг з проектування, складання каркасу та здачі об’єкта в експлуатацію. Великий досвід компанії та наявності виключно кваліфікованих співробітників дозволять легко, просто і в максимально стислі терміни виконати будівництво швидкомонтованого павільйону, з урахуванням всіх побажань замовника.

Конструкція та особливості зведення

Роздрібна торгівля є найпоширенішим видом підприємництва та гарного початку, розвитку та підтримки бізнесу. Технологія ШМБ дозволяє зводити торгові точки у стислий термін з максимальною економією витрат у будь-якому мікрорайоні, селищі чи інших місцях. Монтаж торгового павільйону з сендвіч-панелей починається з заливки фундаменту. Після того, як фундамент виготовлений, виконується монтаж металоконструкції. На зібрану конструкцію встановлюються стінові та дахові сендвіч-панелі відповідно до проекту. Після – вікна, вхідні та міжкімнатні двері. Форма та розмір споруди може бути будь-якої ширини та довжини. Після проведення всіх монтажних робіт торговий павільйон здається в експлуатацію. На всю роботу потрібно не більше 14 днів.

Вартість формується в залежності від товщини панелей й утеплювача, розміру об’єкта, інженерних та конструктивних особливостей. Але навіть, якщо ви вирішили побудувати модульний торговий павільйон, то вся робота, у тому числі організація фундаменту, обійдеться на 15-40% дешевше, ніж будівництво об’єкта аналогічної площі, але з цегли, бетону або дерева.

Переваги перед традиційними видами будівництва:

  • Швидкість та простота монтажу.
  • Легкість та дешевизна матеріалів та фундаменту.
  • Естетичність та презентабельність.
  • Ергономічність та енергоефективність.
  • Багатофункціональність та технологічність.

Не зайвим буде згадати можливість легкого демонтажу і переміщення швидкомонтованої будівлі на інше місце, для якого знадобиться невелика бригада фахівців. Якщо потрібно перевезти павільон у інше місце, можна за декілька годин його розібрати та доставити на майданчик, де знову зібрати. Якщо будівля невелика, її можна перевезти у зібраному виді.

Будівництво торгівельних павільонів із сендвіч-панелей – це вигідне капіталовкладення, здатне окупити себе за 6-12 місяців роздрібних продажів. Зателефонуйте менеджерам ТЕРМОБУД та дізнайтеся детальну інформацію про вартість вашого павільйону.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail