Будка для собаки із сендвіч-панелей – це чудова ідея, щоб застосувати з користю обрізки сендвіч-панелей та фасадних елементів. Наприклад, можна порадувати свого чотирилапого друга будкою із сучасних матеріалів. Тепла, не вбирає запахи та вогкість, легко миється… Та й складання цього іграшкового будиночка – суцільне задоволення.

Визначившись із місцем встановлення будки для чотирилапого сторожа, та її проектом, можна приступати до зведення теплого та комфортного собачого будинку. Завдяки своїм корисним властивостям тришарові сендвіч-панелі рекомендується використовувати виключно для будівництва стін будки.

Так як будівельна деревина хвойних порід чудово зарекомендувала себе як основний матеріал для зведення собачих апартаментів. Соснові або ялинові бруски товщиною від 50 до 100 міліметрів чудово підійдуть для влаштування підлоги і самого каркасу конструкції. Крім брусків, також знадобиться матеріал для покрівлі (шифер або м’яка черепиця). А також лист пергаміну або руберойду для захисту дна та підлоги будки від зайвої вологи.

Використовуючи сендвіч-панелі, як основний матеріал для будівництва стін дає кілька переваг. Основними з яких є відсутність щілин, економія часу та грошей. Якщо будувати звичайні подвійні стіни для будки, що утеплюються, то необхідно спочатку зводити зовнішню обшивку, потім внутрішню. І вже після цього наповнювати внутрішньо-стіновий простір пінопластом або ж мінеральною ватою, а використовуючи готові тришарові панелі, Ви відразу ставите готові стіни з утеплювачем.

Хочеться додати, що будка для собаки із сендвіч-панелей при правильній експлуатації здатна прослужити комфортним і теплим будинком для собаки на довгі роки.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail