ГАРАЖ ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

Мрієте про власний гараж, але високі ціни на будівельні матеріали надто б’ють по гаманцю? Компанія «ТЕРМОБУД» пропонує оптимальне для вас рішення – будівництво теплого, недорогого та практичного гаража із сендвіч-панелей.

Основні характеристики гаражів із сендвіч панелей

  1. Простота конструкції. Найчастіше як каркас використовуються профільні металеві труби, рідше – дерев’яні бруски. Обидва варіанти цілком придатні, т.к. сендвіч панелі мають невелику вагу.
  2. Високі теплозберігаючі властивості. У разі теплого гаража переваги сендвіч панелей взагалі складно переоцінити – при невеликій товщині та вазі вони збережуть тепло взимку та прохолоду у літню спеку.
  3. Пожежна безпека. Сендвіч панелі з мінеральної вати та пінополіуретану (пінополіізоціанурат PIR) мають відмінні характеристики по стійкості до вогню.
  4. Варіанти вибору кольору та характеристик. Сендвіч панелі виготовляються як тришаровий матеріал, зовні якого металевий профільований лист, а всередині утеплювач потрібної товщини. Металева обшивка дає можливість відразу вибрати бажаний замовником варіант кольору та якість (матовий або глянцевий, PVDF покриття, товщину шару фарби тощо)

Гараж із сендвіч-панелей прослужить дуже тривалий час і не вимагатиме жодних додаткових експлуатаційних витрат.

Вибір конструкції та етапи зведення гаража із сендвіч-панелей

Спочатку визначаємося з конструктивом гаража – фундамент, каркас та розміри. Вага його конструкції не буде великою, тому і фундамент визначає більше тип ґрунту, глибина промерзання у вашій кліматичній зоні та наявність або відсутність оглядової ями.

Розраховуючи габарити, враховуємо, що металева профільна труба, яка використовується у спорудженні каркаса, має стандартну довжину 6 або 12 метрів. При правильному розрахунку ми таким чином уникнемо зайвих витрат на обрізках та зварюванні каркасу зі шматочків труб.

Також виконати каркас для гаража можливо за технологією легких сталевих тонкостінних конструкцій. Так як такі профілі виготовляються відразу з оцинкованої сталі, немає необхідності додаткової ґрунтовки та фарбування каркаса. Вибір того чи іншого виду абсолютно індивідуальний і потребує розрахунку вартості обох варіантів. Також необхідно врахувати той факт, що труби можна придбати практично у будь-якому населеному пункті, а ось ЛСТК необхідно замовити у виробника та врахувати логістику до місця будівництва.

Каркас з ЛСТК під гараж з сендвіч-панелей

Коли каркас встановлений, обшиваємо його сендвіч-панелями. При правильному розрахунку необхідної кількості панелей (при проектуванні) ми уникнемо відходів і зменшимо час монтажу. Для цього необхідно врахувати робочу ширину панелей. Вона може бути різною залежно від типу утеплювача  від 1145 до 1190мм для стіни, і від 1000 до 1120мм для покрівлі. Також необхідно пам’ятати, що різати панелі необхідно за допомогою пили по металу і не застосовувати інструмент типу «болгарки», так як теплове нагрівання кромки металевих обшивок призводить до випаровування захисного шару цинку та передчасної появи корозії.

Після монтажу сендвіч панелей нам залишається подбати про зовнішній вигляд нашої споруди, закривши місця стиків, примикання панелей за допомогою добірних елементів. Їх можна замовити з того ж матеріалу, що надасть готовому об’єкту закінчений і привабливий вигляд і додатковий захист від потрапляння зовнішніх атмосферних опадів всередину нашого приміщення.

Експлуатація та довговічність

Гараж із сендвіч-панелей буде довговічним, надійно утепленим та ізольованим від впливу зовнішнього середовища. Обігрів такого приміщення не вимагає великих витрат завдяки відмінним тепловим характеристикам та цінас сендвіч-панелей, а довговічність обумовлена ​​як металевою обшивкою з оцинкованого та додатково пофарбованого полімером металу, так і утеплювачу з великим терміном експлуатації без втрат енергоефективності.

Ціна будівництва гаражу

Щоб дізнатися скільки коштує гараж із сендвіч-панелей, необхідно розробити індивідуальний проект із фахівцями компанії ТЕРМОБУД або пропонувати свої ідеї проекту модульного гаража. Після того, як проект затверджений, розраховується вартість споруди із сендвічів.

Наші проектанти та менеджери зроблять детальний розрахунок вартості та складуть кошторис проекту, загальна сума якого фіксується після затвердження клієнтом. Замовник може варіювати ціни на матеріали, вибираючи варіанти до свого бюджету.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail