ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

Сендвич панелі – це матеріал, який здійснив справжній переворот в будівельній справі. Багато професіоналів в будівельній сфері вже встигли гідно оцінити якість і зручність використання сендвіч-панелей. Якщо ви зацікавлені в якісному монтажі сендвіч-панелей, то компанія “Термобуд” готова професійно виконати монтаж будівель з сендвіч-панелей!  

Монтаж будівель з сендвіч-панелей

Основа цього екологічно чистого облицювального матеріалу – це унікальна тришарова структура. До її складу входять два шари жорсткого матеріалу (з металу, ПВХ, магнезитової плити або ДВП). Між цими шарами розташований шар утеплювача, часто виготовлений з пінополіуретану, пінополістиролу, скловолокна або мінеральної вати. Елементи надійно скріплюються один з одним під дією на них гарячого пресу. 

Для багатьох замовників цей матеріал являє собою дивовижний лицьовий елемент, що відрізняється високими показниками екологічності, гігієнічності та безпеки. Крім того, можна виділити інші переваги та вигідні характеристики:

  • Простий монтаж сендвіч панелей дозволяє скоротити час на будівництво будь-якого об’єкту;
  • Можливість використовувати об’єкти при будівництві об’єктів харчової промисловості та медичних установ;
  • Установка панелей можлива за різної погодної умови і пори року;
  • Можливість використовувати сендвіч панелі при зведенні об’єктів, до яких застусовуються особливі вимоги звуко і теплоізоляції;
  • Легкість матеріалу – це зручність при установці і перевезення, а також зниження загального навантаження на фундамент об’єкта;
  • Монтаж сендвіч панелей вироблятися в повній відповідності з проектом, який повинен враховувати особливості і вимоги поставлених завдань.

Етапи монтажу сендвіч-панелей

Монтаж сендвіч-панелей починається з того, що перевіряється правильність складання металевого каркаса і зведення цоколя. На будівельному майданчику повинні бути всі необхідні комплектуючі матеріали, спеціальні пристосування і інструменти. Щоб не допустити багаторазового переміщення панелей, розвантаження упаковок повинна проводитися на місці монтажу сендвіч панелей. Упаковка розвантажується шпонковим з’єднанням панелі в бік стіни, щоб при установці панель не треба було перевертати в протилежну сторону. Панелі повинні пересуватися обережно, не волочитися або штовхатися. На конструкцію можна поміщати інші предмети або вантажі. Монтаж панелей здійснюється з дотриманням рекомендацій виробника і особливостей креслень.

Компанія «Термобуд» пропонує вигідні умови по монтажу сендвіч панелей. Монтаж здійснюється з використанням сучасного обладнання і командою кваліфікованих фахівців.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail