Правильний вибір елементів кріплення
Один з принципів якісного монтажу сендвіч-панелей – правильний вибір елементів кріплення. Вибір кріплення залежить від типу каркаса будівлі, товщини панелей та розрахункового навантаження на конструкцію.

Каркас будівлі (опорні конструкції) може бути виготовлений із металу, бетону, цегли, дерева або комбінації цих матеріалів. Найміцнішим і сейсмостійким є каркас із металопрокату.Для кріплення панелей до металевих опор використовують шурупи, самонарізні, обладнані шайбою з прокладкою. Залежно від товщини підконструкції, кріпильні елементи можуть використовуватися із попереднім свердлінням або без нього. На сучасному ринку існують самонарізні шурупи, які можуть пройти підконструкції товщиною до 25 мм без попереднього свердління. Затяжка самонарізні шурупа важлива для щільного прилягання шайби, але без зайвого тиску на конструкцію.

Усі з’єднувальні елементи повинні розташовуватися під кутом 90 градусів. Для монтажу сендвіч-панелей рекомендується використовувати спеціалізований монтажний інструмент.

Монтаж сендвіч-панелей на бетонних або цегляних конструкціях:

Монтаж сендвіч-панелей на бетонних або цегляних конструкціях вимагає попереднього свердління. В цьому випадку можна використовувати спеціальні шурупи для бетону, обладнані шайбою з прокладкою. Кріплення до дерев’яних конструкцій може проводитися без попереднього свердління за допомогою самонарізних шурупів з шайбою і прокладкою, призначених для тонкостінних металевих конструкцій (до 5 мм), або із попереднім свердлінням за допомогою спеціальних шурупів для бетону.

Не рекомендується кріплення сендвіч-панелей безпосередньо до бетонних опор.

Такі конструкції часто не відповідають вимогам для монтажу сендвіч-панелей, призводять до відхилень від вертикалі фасаду, виступів по перекриттях і напливів. Крім того, при кріпленні до бетону існує ризик потрапляння кріпильного елемента в арматуру бетонної конструкції, що може ускладнити або унеможливити монтаж сендвіч-панелей. На проблемних бетонних каркасах рекомендується використовувати системи металевого фахверка для компенсації дефектів каркаса та забезпечення якісної площини для монтажу.

Навантаження на різьбові з’єднання залежить від типу та діаметра використовуваних кріплень і характеристик підконструкції.

Необхідну кількість кріпильних елементів визначає розрахунок, враховуючи навантаження на панель, тип панелі (стінова, покрівельна), товщину панелі, тип і розташування підконструкцій.

Правильний вибір елементів кріплення – це запорука якісного монтажу сендвіч-панелей і довговічності будівлі.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail