ВЛАСНА ЛОГІСТИКА

ВЛАСНА ЛОГІСТИКА дозволяє вчасно доставити панелі безпосередньо на будівельний майданчик. Доставка сендвіч-панелей можлива в усі міста України транспортом компанії. Для досягнення ефективних результатів співпраці із клієнтом ми працюємо структуровано та відповідально, згідно договорів та графіку будівництва. ТЕРМОБУД доставляє панелі на об’єкт, зазначений замовником, використовуючи спеціальні транспортні засоби, що гарантують безпеку сендвіч-панелей.

Панелі запаковані в пачки та промарковані згідно проекту Замовника. Стінові, залежно від товщини, кладуть в пачки від 6 до 16 панелей, покрівельні – від 6 до 12 панелей, висота пачки не перевищує 1000 мм.

Пачки складають на широкі підставки з пінопласту підвищеної жорсткості, висотою 170 мм, які забезпечують рівномірний розподіл ваги на нижню панель, захищаючи її від прогину при транспортуванні.

При транспортуванні автотранспортом використовуються бортові автомашини. Довжина автотранспортних засобів відповідає довжині сендвіч-панелей, які транспортуються. При транспортуванні використовуються текстильні ремені для зв’язування пачок з сендвіч-панелями.

Розвантаження сендвіч-панелей відбувається за допомогою автонавантажувача з широкими вилами (для стінових та покрівельних панелей) або краном з використанням спеціальної траверси (для покрівельних панелей). Кожну пачку переносять та піднімають окремо навантажувачем або краном. Вивантажувати сендвіч-панелі слід механічним способом. Ручне вивантаження не рекомендується.

Вартість доставки залежить від довжини сендвіч-панелей і віддаленості об’єкта.

Власна логістика дозволяє нам підібрати для Вас оптимальні умови доставки, відповідно до накопиченого досвіду так, щоб у кожну машину вмістити якомога більше сендвіч-панелей та використовувати оптимальну техніку для постачання.

 

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail