будівництво модульної лікарні

Місця, де лікують, заслуговують уважного ставлення. Одним з кращих рішень для цього будуть модульні швидкомонтовані лікарні, модульні медустанови, поліклініки, медпункти. Надійні конструкції призначені для інтенсивного використання, а продуманий ергономічний дизайн забезпечує комфорт і гігієну. Швидкомонтовані будівлі з сендвіч-панелей є гідною альтернативою бетонним будівлям за спорудження в найкоротший термін, з мінімальними затратами ресурсів і відповідно за значно меншу ціну.

Технологія зведення швидкомонтованих медичних установ

Технологія зведення швидкомонтованих будівель настільки гнучка і універсальна, що застосовується практично у всіх сферах, і медична галузь не виняток. Швидкомонтовані медичні установи задовольняють всім вимогам цієї сфери, не поступаються капітальним будівлям за своїми експлуатаційними характеристиками, оснащенню та дизайну, але мають ряд очевидних переваг. Адже вони значно вигідніші з економічної точки зору, оскільки не вимагають значних грошових вкладень. Терміни спорудження значно коротші.

Особливо це актуально у час війни, а також у важкодоступній місцевості, віддалених селищах, коли в населеному пункті в короткі терміни потрібні фельдшерський пункт, поліклініка, ветеринарна клініка. Медичні пункти, поліклініки,модульні фельдшерсько-акушерські пункти проектуються і будуються з готових модулів і можуть бути практично будь-якого розміру.

Як відбувається будівництво модульної лікарні?

Швидкомонтовані лікарні, модульні медустанови, поліклініки, медпункти зводяться на базі сталевого збірно-розбірного каркасу, завдяки чому дуже швидко і легко зводяться, забезпечуються всіма інженерними та санітарними комунікаціями, проводиться внутрішня і зовнішня обробка. При цьому вони відповідають всім необхідним санітарно-епідеміологічним нормам і можуть експлуатуватися в будь-якій кліматичній зоні.

Завдяки гнучкості модульної технології можна спроектувати будь-яку необхідну для конкретного випадку комбінацію, а надалі, у відповідності з обставинами, перепланувати, змінити конфігурацію. Можна варіювати кількість спеціальних процедурних кабінетів, модульні маніпуляційні кімнати, харчові блоки, модульні лікарські кабінети, кімнати для медичного персоналу.

Варіюючи різні модулі, можна досягти оптимальної конфігурації найбільш комфортної, як для пацієнтів, так і для лікарів і медперсоналу. В майбутньому при необхідності можна додати відсутні приміщення, або навпаки зменшити зайві.

Швидкомонтовані лікарні, модульні медустанови, поліклініки, медпункти. Переваги будівництва.

Низька собівартість, а отже і доступна ціна в порівнянні з капітальним будівництвом.

Екологічна та санітарна безпека матеріалів і компонентів;

Забезпечення достатнього рівня шумо – та теплоізоляції;

Немає необхідності проводити додаткові роботи, оскільки стіни, підлога і стеля ідеально рівні

Гнучкість планування і можливість швидкого коригування відповідно до потреб замовника.

Технологія перевірена і апробована в багатьох країнах світу. В усіх куточках світу можна спостерігати безліч прикладів будівництва модульної технології передових клінік з багатофункціональне обладнаними операційними залами, палатами тимчасового перебування і кабінетами профільних фахівців.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail