Якщо Ви роздумуєте про власний будинок з сендвіч-панелей, то насамперед варто подбати про міцний фундамент. Його глибина і тип повинні відповідати рельєфу земної поверхні, виду грунтів та ситуації з ґрунтовими водами на цій земельній ділянці, а також плановій вазі будівлі з сендвіч-панелей.

Щоб закласти фундамент для будинку по канадській технології, доведеться витратити приблизно п’яту частину від загальної вартості будівництва. Оскільки конструкція з сендвіч-панелей є надійною та легкою, то фундамент можна заливати найпростіший. Для неї підійде стовпчастий або дрібнозаглиблений стрічковий фундамент, який робиться елементарно і коштує порівняно мало. Будинок з сендвіч-панелей спокійно переносить сезонні зміщення фундаменту, тому для нього немає необхідності створювати настільки серйозні умови, як для будинку з цегли.

 

Стрічковий фундамент для будинку з сендвіч-панелей

Що стосується монтажу майбутнього житла, згідно з канадською технологією, його слід почати з фіксації на вже наявному фундаменті обв’язувального контуру, роль якого виконує просочений антисептиком брус. Фіксація виконується за допомогою анкерних болтів, причому анкери потрібно встановлювати при монтажі обв’язки, а не на етапі підготовки фундаменту.

Після цього на обв’язувальний брус кріпляться сендвіч-панелі, так, щоб сформувати міцний і рівний щит. Панелі між собою закріплюються за допомогою монтажної піни, висушеними струганими дошками в чотири сантиметри товщиною – ці дошки створюють каркас всього будинку. Потім деталі каркасу і панель скручуються між собою на саморізи.

Технологія будівництва будинків з сендвіч-панелей передбачає гнучкість у питанні проведення електрики, водопостачання і каналізації. Комунікаціями можна зайнятися в будь-який час, а бажано – після установки коробки будівлі.

Кріплення даху на сендвіч панелі

Дах роблять так само, як і при будівництві звичайних будинків. Якщо горище буде використовуватися в якості мансарди, то поверхня покрівлі теж може складатися з сендвіч-панелей, при їх встановленні обов’язково враховується рівень навантаження. З верху шару панелей йде гідроізолюючий матеріал.

Завдяки рівним плитам OSB, кріплення матеріалів для даху проходить акуратно, та не займає багато часу. Зазвичай верх покрівлі роблять з м’якої, або металевої черепиці. Одночасно при монтажі сендвіч-панелей можна монтувати двері і вікна. Інші будівельні роботи проводяться в будь-якій послідовності. Ви можете детально вивчити технологію будівництва будинку з сендвіч-панелей за матеріалами компанії “Термобуд”.

Сендвіч-технологія дозволяє побудувати будь-який будинок, з якою завгодно обробкою. У нашій фотогелереї знаходяться проекти будинків різної площі. І, звичайно ж, обробку зовні можна проводити, поєднуючи ті чи інші матеріали: облицювальна цегла і камінь, декоративна штукатурка, сайдинг, навісні фасади, блок-хаус та ін.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail