Будинок з сендвіч-панелей - це комфортне проживання за 1.5 місяці

Будинок із сендвіч-панелей – це комфортне проживання через 1.5-місяці, запевняють будівельні експерти. Чи насправді це реально? Чи дійсно безкаркасна технологія швидкого будівництва із енергоефективних сендвіч-панелей здатна у найкоротші терміни забезпечити комфортні умови проживання? Оскільки на сьогоднішній день багатьох з нас зараз хвилює питання відбудови власного житла. І вирішувати його потрібно досить швидко. Сотні та навіть тисячі українських родин наразі залишились без даху над головою.

 

Сендвіч-панелі для будівництва житлового будинку

Технологія швидкого безкаркасного будівництва з використанням сендвіч-панелей ТЕРМОБУД на сьогодні є найзатребуванішою за багатьма показниками. Так, серед основних переваг варто виділити: стильний, лаконічний дизайн, детально продумане планування, надійність, мінімальні потреби в енергоресурсах, екологічна чистота. Це те, що стане запорукою максимально комфортного проживання і для дорослих, і для дітей будь-якого віку.

Вона дозволяє в короткий термін, а це в середньому  1.5 місяці збудувати будинок площею в 100 кв.м. придатний для повноцінного життя. Технологія дозволяє працювати в будь-яких погодних умовах, що значно прискорює зведення.

Крім того, абсолютно безпечний, бо при виготовленні сендвіч-панелей використовуються екологічно чисті матеріали, які не несуть ніякої шкоди ні здоров’ю людини, ні тваринам, ні природі. Велику увагу ми приділяємо вогнестійкості будівель. Сендвіч-панелі ТЕРМОБУД мають трьох шаровий захист – зовнішня, внутрішня оболонки та теплоізоляційний матеріал. В оболонках використовуємо сталеві оцинковані листи.

Утеплювач – поліізоціанурат (PIR). Це більш сучасний аналог пінополіуретану (PUR). Одна з найбільш цінних його особливостей для сучасного будівництва – повна негорючість.Такі будівлі мають високу енергоефективність. Сендвіч-панелі ТЕРМОБУД з наповнювачем PIR мають коефіцієнт теплопередачі 0,13 Вт/м2К при максимально допустимому показнику 0,3 Вт/м2К для стін та 0,16 Вт/м2К для покрівлі згідно з ДБН В.2.6-31.

Що стосується опалення будинку з сендвіч – панелей, можна використовувати різні види. Це і газові та електричні котли, теплові насоси та геліосистеми. 2 варіанти системи вентиляції: природня або примусова з додатковою рекуперацією тепла.

Мінімальний термін експлуатації такого будинку  – 50 років. Розрахунковий період експлуатації сягає 100 років. І весь цей час зберігається візуальна привабливість та енергоефективність. І що вигідно та зручно, що такий будинок можна легко демонтувати, перенести на інше місце або ж перепрофілювати під офіс, торговельну чи господарську споруду і т.д.

Використання сендвіч-панелей у висотному будівництві

Сендвіч-панелі можна використовувати у будівництві не тільки невеликих котеджів, а й багатоповерхових будинків. Для України це рішення досить нове, в той час, як у світовій практиці ця технологія вже неодноразово довела свою високу ефективність. До вже озвучених переваг варто додати ще й невелику вагу конструкції. А це дозволяє знизити власну вагу багатоповерхового будинку та заощадити на облаштуванні фундаменту.

Також варто відзначити, що вага однієї сендвіч-панелі (в якості наповнювача використовується мінеральна вата підвищеної щільності) – 29,6 кг/м2 при загальній товщині 160 мм. Аналогом такої конструкції за коефіцієнтом теплопровідності буде стіна з газобетону D300 завтовшки 250 мм з додатковим 120-мм шаром мінеральної вати та зовнішнім штукатуренням. Вага цього варіанту – 99 кг/м2. Тобто, сендвіч-панелі будуть легшими у 3,3 рази.

Звертаємо увагу: стійкість та міцність багатоповерхового будинку, зведеного з сендвіч-панелей, його пожежостійкість відповідає повною мірою вимогам чинних будівельних норм України.

Будинок із сендвіч-панелей – це комфортне проживання через 1.5-місяці – це не фантастика, а реальність.  В сьогоднішніх реаліях дає людям можливість швидко, з невеликими фінансовими і часовими затратами отримати красиву, теплу, затишну і надійну домівку.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail