Швидкомонтовані будівлі знаходять застосування в сфері промисловості, сільського та комунально-побутового господарства. Для спорудження таких об’єктів використовуються сендвіч-панелі з наповнювачем поліуретанова піна PUR, що відрізняються граничною легкістю, високими показниками теплоізоляції, низьким рівнем водопоглинання. Підійдуть для будівництва виробничих приміщень, складів, холодильних і морозильних камер.

 

Наповнювач пінополіуретан займає лідируючі позиції за ступенем термічної ізоляції серед своїх «побратимів » – його коефіцієнт теплопровідності складає 0,022 Вт / м2К.  Для порівняння – у пінополістиролу більше 40 Вт / м 2 К, у мінеральної вати – майже 60 ВТ / м 2. Відтак, щоб забезпечити задані параметри теплозахисту, можна вибрати сендвіч-панелі PUR майже вдвічі меншою товщиною, ніж ПП і втричі, ніж МВ.

«Квадрат» сендвіч-панелі PUR товщиною 100 мм важить всього 4 кг, а мінеральної вати – в 2,5 рази більше. Таким чином, при використанні сендвіч-панелей з пінополіуретаном навантаження на несучі конструкції (з урахуванням меншої товщини) буде приблизно вдвічі нижче, ніж у ПП і в 6 разів менше, ніж у МВ. Хороший резерв для спрощення фундаменту і опор!

Шар наповнювача пінополіуретан являє собою закриту газонаповненими пористу структуру, яка забезпечує гранично низький ступінь гігроскопічності. Дана обставина в поєднанні з великим діапазоном робочих температур (від -180 до +140 оC) зумовила широке застосування сендвіч-панелей ППУ при облаштуванні холодильних камер і складів.

Термін експлуатації: до 30 років (пінополістирол – 15 років, базальтова вата – 5 років) і абсолютна інертність до дії більшості хімічних і всіх біологічних засобів. Екологічна чистота матеріалу – на вищому рівні.

 

Особливості монтажу

 

Вироби можна встановлювати як вертикально, так і горизонтально.  Для облаштування дахів є спеціальні покрівельні сендвіч-панелі з наповнювачем з пінополіуретану.  Матеріал кріпиться до металоконструкцій шляхом вкручування оснащених прес-шайбою саморізів.  Такі кріпильні вироби дозволяють домогтися надійного і міцного з’єднання з металевим профілем.  У компанії ТЕРМОБУД є досвідчений персонал і відповідна техніка для монтажу матеріалу.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

  1. Сендвіч-панелі стінові з наповнювачем пінополіуретан

Поліуретанова піна PUR – це суміш поліолів та ізоціанатів з піноутворюючими властивостями, що характеризується високими параметрами ізоляції та щільністю приблизно 40+/-3 кг/м3 відповідно до стандарту ДСТУ Б В.2.6-71 :2008. Пінополіуретан – це універсальний і широко поширений утеплювач з хорошими теплоізоляційними властивостями. Він відрізняється порівняно невеликою масою і довгим терміном служби.

Основний плюс матеріалу в тому, що він дуже енергоефективний і прекрасно підходить для споруд з регульованим температурним режимом.

Переваги матеріалу:

  • Легка вага
  • Простота монтажу
  • Енергоефективність
  • Стійкість до агресивного середовища
  • Стійкість до низьких температур

 

 

Технічні параметри:

ширина – 1150 мм., 1000 мм.;

довжина від 2 000 мм. до 14 000 мм.;

товщина від 50 мм. до 150 мм.(50, 60, 80, 100, 120, 150).

Стінові сендвіч-панелі (PUR. PIR) зі стандартним з`єднанням використовуються для монтажу зовнішніх, внутрішніх стін одно- та багатопрогонових каркасних конструкцій та перегородок.

 

Технічні параметри:

ширина – 1150 мм., 1000 мм.;

довжина від 2 000 мм. до 14 000 мм.;

товщина 120 мм., 150 мм.

 

2. Сендвіч-панелі покрівельні з наповнювачем пінополіуретан

 

Технічні параметри:

ширина – 1000 мм.;

довжина від 2 000 мм. до 14 000 мм.;

товщина від 50 мм. до 150 мм.(50, 60, 80, 100, 150).

Покрівельні сендвіч-панелі (PUR. PIR) використовуються для монтажу покрівлі в одно- та багатопрогонових каркасних конструкціях.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail