ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

Переваги панелей-сендвіч з наповнювачем з пінополіуретану перед панелями з пінополістиролом

Теплозберігаючі характеристики

– Теплозберігаючі характеристики пінополіуретану перевищують характеристики пінополістиролу. Пінополіуретан серед теплоізолюючих матеріалів володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності та високими гідроізолюючими властивостями (пінополіуретан не вбирає вологу, що забезпечується його дрібноячеїстою структурою, яка має не менше 98% закритих пір.

Низька теплопровідність

– Пінополіуретан має здатність зберігати низьку теплопровідність протягом усього терміну експлуатації (понад 50 років). Пінополістирольний наповнювач вбирає до 3% вологи, що значно знижує термоопір конструкції. Проникнення в структуру панелі вологи, багаторазові цикли заморожування та відтавання в кінцевому підсумку призводять до втрати теплоізоляційних властивостей та руйнування панелі (конструкції).

Герметичність стикування

– Герметичність стикування панелей виключає виникнення “містків холоду” та проникнення вологи.

Біо- та хімічна стійкість

– Біо- та хімічна стійкість пінополіуретану. Пінополіуретан хімічно нейтральний до кислотних та лужних середовищ. Пінополіуретан має високу стійкість по відношенню до хімічних сполук. Пінополістирол вразливий до дії хімічних розчинників та їх пари.

Довговічність

– Пінополіуретан довговічний матеріал. Згідно з дослідженнями протягом 50 років практично не відбувається зміни у структурі матеріалу. Можливе багаторазове використання панелей. Повний термін служби обмежується лише зовнішнім механічним руйнуванням ізоляції.

Широкий діапазон робочих температур

– Пінополіуретан має більш широкий діапазон робочих температур (-180..+180) ніж пінополістирол (-40..+65), що забезпечує більш широку сферу застосування.

Механічна міцність

– Механічна міцність пінополіуретану перевищує міцність пінополістиролу. Це зменшує потребу у додаткових конструкціях і зменшує вартість об’єкта.

Адгезійна міцність

– Висока адгезійна міцність пінополіуретану до поверхні облицювання та щільність сполучення панелей забезпечує міцність конструкції, виключає проникнення вологи та появу конденсату у структурі панелі. Панелі з утеплювачем з пінополістиролу обмежені терміном служби прошарку клею між плитою і облицюванням (1-10 років), після закінчення якого відбувається відшаровування і руйнування панелі і конструкції в цілому.

Не схильний до впливу гризунів

–  Пінополіуретан не схильний до впливу гризунів. Пінопласт піддається впливу гризунів і вже протягом одного року панель та/або конструкція приходить у непридатність.

Висока межа вогнестійкості

– Панелі із пінополіуретану відповідають вищим пожежним вимогам. Межа вогнестійкості дорівнює 25 хв, пінополістирол – близько 10 хв.

Переваги панелей-сендвіч з наповнювачем з пінополіуретану перед панелями з пінополістиролом є очевидними. Сендвіч-панелі з наповнювачем пінополіуретан часто називають найкращим рішенням серед можливих альтернатив. Газонаповнений утеплювач, дійсно, відрізняється унікальним комплексом експлуатаційних властивостей, які виділяють його серед всіх інших теплоізоляційних матеріалів і забезпечують широку сферу застосування.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail