Для споруди швидкомонтованих будівель використовуються сендвіч-панелі з наповнювачем поліізоціануратова піна PIR.  Вони застосовуються при будівництві цехів, майстерень, зерносховищ, складів, електростанцій, котелень, тваринницьких комплексів.  Крім того, пір-панелі використовуються в процесі зведення торгових площ, спортивних і розважальних комплексів, об’єктів інфраструктури.  Цей матеріал швидко монтується, захищає приміщення від холоду і спеки, експлуатується 30-50 років без втрати заявлених виробником характеристик.  Їх легко транспортувати і зберігати.

Сендвіч-панелі з поліізоціануратом мають високу стійкість до впливу вогню, відтак вироби можна використовувати при впливі підвищених температур від 100 до 150 градусів.

Низький коефіцієнт теплопровідності зі значенням 0,022 Вт/мК  дозволяє матеріалу зберігати тепло або холод всередині приміщення.

На відміну від інших видів теплоізоляційних матеріалів, пінополіізоціанурат не провокує розвиток алергічних реакцій організму та не виділяє небезпечні речовини при експлуатації.

Сендвіч-панелі мають невелику вагу, що спрощує особливості їх монтажу.

 

Особливості монтажу

Монтаж PIR-панелей здійснюється з використанням саморізів з прес-шайбами.  Такі елементи кріплення забезпечують надійний притиск матеріалу і міцно утримують панель на металевій конструкції.  Система замків захищає вироби від поширення полум’я, попадання снігу або дощу в міжпанельних простір.  Монтаж PIR-панелей можна довірити професіональній команді монтажників ТЕРМОБУД, так як від його якості залежить термін служби матеріалу.

 

Технічні характеристики

 

Поліізоціануратова піна PIR – це піна з хімічно модифікованим поліуретановим наповнювачем, який характеризується підвищеним рівнем вогнестійкості, зберігаючи при цьому належні механічні та теплоізоляційні властивості; Наповнювач пінополіуретан має пористу структуру, а також відрізняється значною легкістю та міцністю. Дані панелі відносять до категорії самозатухаючих матеріалів.

 

Ключові характеристики стінових PIR панелей

  • Поліізоціанурат – жорсткий пінополіуретан що має 99% закритих клітинок та складається на 96% з порожнин заповнених газом. Саме це гарантує максимальну енергоефективність PIR панелей.
    • Завдяки ефективному та легкому утеплювачу PIR панелі мають меншу товщину та нижчу вагу.
    • PIR сендвіч панелі мають покращені показники вогнестійкості отже підходять для будівництва багатьох типів промислових об’єктів.

 

Сендвіч-панелі PIR є сучасним видом будівельного матеріалу, що складається з утеплювального шару та зовнішнього покриття з листової сталі. На українському ринку такий продукт з’явився відносно недавно, але при цьому отримав широку популярність і став затребуваним при будівництві гаражів, складських приміщень, торгових центрів. Причини його популярності у таких перевагах, як низька теплопровідність, простота та легкість монтажу, екологічність та стійкість до вогню. Середній термін служби конструкцій становить від 30 до 50 років.

 

Види PIR сендвіч-панелей: класифікація за призначенням

Сендвіч-панель PIR – це будівельний теплоізоляційний матеріал, зовнішні сторони якого виготовлені з твердого сталевого покриття. Внутрішнє наповнення складається з хімічного складу під назвою поліізоціанурат, який має схожі властивості з пінополіуретаном. Одним із основних критеріїв, за якими класифікують PIR сендвіч-панелі — їх призначення. Вони бувають стіновими та покрівельними, які мають характерні відмінності.

Стінові вироби знайшли своє широке застосування при будівництві складських, виробничих, адміністративних та інших видів приміщень. Використовуватися вони можуть не тільки для зведення стін різних споруд, але і підходять для спорудження огороджувальних конструкцій, настилів, міжповерхових перекриттів.

 

Класичний замок

Замок SECRET FIX

 

Холодильний замок

Стінові сендвіч-панелі з наповнювачем пінополіізоціанурат (PIR):

Ширина дахових панелей: 1000 мм та 1150 мм

Товщина панелей: від 50 мм до 150 мм

Метал: оцинкована сталь 0,5 мм (покриття цинку від 160-225 г/м2) з полімерним покриттям (25 мк/м2) виробництво АрселорМіттал, Košice, Arvedi, US Steel, StalColor, HeavyMetal
Щільність наповнювача: 40(+-2) кг/м3
Клей: не використовується

PIR – поліізоціанурат – це піна з хімічно модифікованим поліуретановим наповнювачем, який характеризується підвищеним рівнем вогнестійкості, зберігаючи при цьому належні механічні та теплоізоляційні властивості. Наповнювач пінополіуретан має пористу структуру, а також відрізняється значною легкістю та міцністю. Дані панелі відносять до категорії самозатухаючих матеріалів.

 

Покрівельні панелі призначені для облаштування покрівлі.

Дахові сендвіч-панелі з наповнювачем пінополіізоціанурат (PIR):

Ширина дахових панелей: 1000 мм
Товщина панелей: від 60 мм до 120 мм
Метал: оцинкована сталь 0,5 мм (покриття цинку від 160-225 г/м2) з полімерним покриттям (25 мк/м2) виробництво АрселорМіттал, Košice, Arvedi, US Steel, StalColor, HeavyMetal
Щільність наповнювача: 40(+-2) кг/м3
Клей: не використовується

PIR – поліізоціанурат – це піна з хімічно модифікованим поліуретановим наповнювачем, який характеризується підвищеним рівнем вогнестійкості, зберігаючи при цьому належні механічні та теплоізоляційні властивості.Наповнювач пінополіуретан має пористу структуру, а також відрізняється значною легкістю та міцністю. Дані панелі відносять до категорії самозатухаючих матеріалів.

 

Використання цього будматеріалу для перекриття дахів має такі переваги:

  1. Продукт поєднує в собі утеплювач з профнастилом, тим самим виключає необхідність додаткових витрат на теплоізоляційні матеріали.
  2. Безшумність — класичний профнастил має такий недолік, як створення шуму всередині будівлі під час дощу. Сендвіч-панелі позбавлені такого недоліку.
  3. Простота проведення монтажних робіт — кріплення плит виконується на попередньо підготовлений каркас.

Поверхневий шар листової сталі додатково захищений полімерним покриттям, що позитивно впливає не тільки на експлуатаційні властивості, але й на декоративні особливості.

 

 

 

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail