Визначити де і як використовувати сендвіч-панелі допоможе Вам консультація фахівців ТЕРМОБУД та Ваша уява. Оскільки наші сендвіч-панелі – високоякісний будівельний матеріал, який відмінно підходить для експлуатації в умовах сучасного міста.

За кордоном сендвіч-панелі використовуються вже давно і всюди: від промислових точок до житлових будинків. У нас подібні панелі тільки набирають популярність, але українські виробники, вже можуть скласти серйозну конкуренцію закордонним і запропонувати хороший продукт. 

Де і як можна використовувати сендвіч-панелі?

Сьогодні їх застосовують як:

  •  покрівельні матеріали для промислових, адміністративних, спортивних будівель, невеликих будівель різного призначення;
  •  конструкції для перегородок в офісних та інших приміщеннях;
  •  матеріал для зовнішніх стін на автозаправках, в сільськогосподарських будівлях тощо.;
  •  облицювальний матеріал в будівлях з метою підвищити теплоізоляцію.

 

Сендвіч-панелі дають слабке, не значне навантаження на фундамент, але при цьому витримують велику вагу, а їх термін служби близько 20 років.
Сендвіч-панелі виготовляють у великому розмірному діапазоні, тому для кожного проекту потрібно вибирати вид панелей з відповідними параметрами. Крім розмірів для вас будуть важливими наступні характеристики:


наповнювач. Наповнювачем називають широкий внутрішній шар панелі, який виступає в ролі теплоізоляційного матеріалу. Стандартні наповнювачі: мінеральноватні і пінопластові. Мінеральна вата погано підходить для експлуатації в умовах підвищеної вологості, зате у неї низька займистість. А якщо вам потрібен вогнестійкий пінопластовий наповнювач, тоді дізнайтеся, чи є в ньому спеціальні добавки, які запобігають загорянню. Важливу роль грає не тільки наповнювач, але і товщина цього шару;
– зовнішній шар. Так називають тонкі листи з металу або пластику, які з обох боків покривають панель. Вони кріпляться до теплоізоляційного шару за допомогою клейового прошарку. Ці накладки добре протистоять корозії і захищають всю сендвіч-панель від несприятливого впливу погоди або інших навантажень.

 

Монтаж сендвіч-панелей закритим і відкритим способом

Монтаж сендвіч-панелей займає набагато менше часу, ніж робота з традиційними будматеріалами, тому панельні конструкції настільки популярні. Їх можна використовувати в будь-якому випадку, коли потрібні оперативність і якість.

Сендвіч-панелі не потребують додаткової обробки, тому їх можна відразу ж використовувати на будівництві. Процес їх установки вимагає кваліфікованого підходу, тому краще довірити фахівцям монтувати сендвіч-панелі. Монтаж панельних конструкцій можна проводити закритим способом: у такому випадком кріпильні деталі залишаються непомітними ззовні. Цей метод краще використати, якщо панелі застосовують у вигляді облицювального матеріалу і у всіх випадках, коли вони впливають на зовнішній вигляд споруди. Монтаж відкритим способом не ховає кріпильні деталі, тому його можна використовувати там, де не принципове зовнішній вигляд.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail