Сендвіч-панелі – найкраще рішення для енергозбереження! Сендвіч панелі – сучасні будівельні елементи, що дають нові технологічні та творчі можливості. Їх структура складається з двох шарів обшивки і внутрішнього утеплювача (пінополістирол, мінеральна вата, пінополіуретан), прокладеного між ними.

Основними перевагами є:

  • високі показники теплоізоляція та звукоізоляція;
  • екологічність, гігієнічність, безпека для людини;
  • економія матеріальних і часових витрат;
  • простота монтажу;
  • несхильні до вологи і несприятливих факторів зовнішнього середовища;
  • не промерзають і володіють стійкістю до корозії.

Будівлі, зведені з сендвіч-панелей – прорив у будівництві через економію таких ресурсів, як газ, електрична енергія та паливо. Завдяки щільній герметичності полотен у готових будинках зберігається тепло.

Головний напрямок енергозбереження

Головним напрямком енергозбереження в будинках є підвищення теплозахисних властивостей конструкцій, що захищають. Ефективність збереження тепла будівлі залежить від кількох змінних, таких як теплоізоляція, загальна площа вікон, кількість сонячного світла, що проникає у будівлю, вентиляція.

Основні фактори у будівництві енергоефективних будівель

Найважливішим фактором у будівництві енергоефективних будівель є його ізоляція, адже саме завдяки лише якісній ізоляції можна заощадити до 70–75% загального споживання енергії, що означає приблизно 460 мільйонів тонн вуглекислого газу (СО2) на рік.

Будинки із тришарових сендвіч-панелей мають величезний потенціал енергозбереження. Надійно ізольована будівля із сендвіч-панелей з пінополіїзаціануратом використовує лише 20% енергії, необхідної для нагрівання споруди із класичних будівельних матеріалів.

Мінеральна вата забезпечує економію електроенергії (опалення приміщень), теплозбереження та екологічність. При цьому мінеральна вата зберігає у 100 разів більше енергії, ніж витрачалося на її виробництво.

Будинки із металевих сендвіч-панелей є розумним вкладенням коштів

Будинки із металевих сендвіч-панелей є розумним вкладенням коштів. Такі споруди здатні заощаджувати значні кошти на опаленні. Ізоляція з кам’яної вати є простим та економічно ефективним способом економії енергії та захисту навколишнього середовища. Безсумнівно доведено, що сендвіч-панелі – найкраще рішення для енергозбереження!

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail