Естетична привабливість і високі техніко-експлуатаційні характеристики сендвіч-панелей

Як зберегти естетику і техніко-експлуатаційні характеристики сендвіч-панелей у процесі їх експлуатації? Не рідко виникає питання. Декоративно-захисний полімерний шар вимагає дбайливого до себе ставлення, що ускладнює завдання по їхньому догляді і правильній експлуатації.

В процесі експлуатації конструкцій з сендвіч-панелей, необхідно не рідше одного разу на рік перевіряти стан панелей, фасонних елементів та їхніх кріплень.

 

Конструкція будь-якого типу покрівлі вимагає організації зовнішнього або внутрішнього водовідведення. Використання антиобморожувачів на основі нагрівальних кабелів дозволяє виключити утворення криги у водостічних трубах і ринвах, а також появу бурульок на покрівлі.Це дозволяє уникнути механічного очищення покрівлі, через яке різко знижується термін експлуатації покрівельного покриття.
У разі, якщо не має змоги змонтувати антиобморожувальну систему, то очищувати сніг з поверхні покрівельних сендвіч-панелей слід акуратно, не пошкоджуючи їхнє покриття.

Категорично заборонено:

  • Застосовувати гострі предмети і намагатися « зачистити » або « затерти » плями;
  • Використовувати чистячі засоби з абразивними частинками;
  • Терти панелі жорсткими щітками;
  • Обробляти місце забруднення миючими засобами на основі кислот і лугів;
  • Застосовувати будь-які інші методи, які можуть нанести потенційну шкоду цілісності декоративно-захисного полімерного шару кольорових сендвіч-панелей.

Відмити сендвіч-панель можна:

  • Мильним розчином і м’якою ганчіркою.Для цього необхідно спінити трохи мила в невеликій ємності, змочіть в розчині губку і акуратно потріть забруднену поверхню. Після закінчення процедури необхідно ретельно промити поверхню проточною водою. Допускається використання автоматичних мийок, максимальний тиск яких складає не більше 50 бар;
  • Якщо мильний розчин не справляється із забрудненням, на невеликих ділянках допустимо використання уайт-спіриту. На чисту бавовняно-паперову тканину наноситься трохи розчинника, забруднення акуратно видаляється протягом декількох секунд. Якщо з першого разу відмити сендвіч-панель не вдалося, повторювати процедуру можна не раніше, ніж через півгодини-годину. Не варто обробляти розчинником великі за площею поверхні, так як це може призвести до зміни кольору.

Відновлення пошкоджених поверхонь

Якщо в процесі необережної очищення або експлуатації полімерний шар постраждав, необхідно в найкоротший термін ретельно зафарбувати місце пошкодження. Основне завдання полімерного шару – захист високоміцної сталі від корозії. Порушення цілісності полімерного покриття тягне за собою незворотні наслідки у вигляді зниження експлуатаційних характеристик конструктивного елементу і всієї споруди в цілому. Для відновлення поверхні застосовується спеціальна ремонтна поліефірна фарба, колір якої підбирається по таблиці RAL, аналогічно кольору панелей.

Правильний догляд, регулярний огляд і дотримання правил експлуатації сендвіч-панелей дозволить значно продовжити термін експлуатації будівлі, зберегти естетику і техніко-експлуатаційні характеристики сендвіч-панелей

 

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail