Основні габаритні характеристики сендвіч-панелей включають наступні параметри: ширина, довжина, товщина. Від ширини та довжини залежить необхідна специфікація панелей. Правильно підібрані габарити стінових та покрівельних сендвіч-панелей дозволяють уникати надлишок матеріалу та непотрібних обрізків. На легкість монтажу насамперед впливає вага панелей, яка залежить від товщини панелей та різновиду утеплювача. Товщину сендвіч-панелей вибирають насамперед, ґрунтуючись на показнику теплоізоляції; чим товстіша панель, тим краще зберігається температура всередині будівлі.

 

 

Товщина і ширина

В залежності від призначення будівлі і конструктивних особливостей в процесі проектування визначається товщина панелі і тип утеплювача. Компанія ТЕРМОБУД пропонує сендвіч-панелі товщиною від 60 до 250 мм з наповнювачем:

  • пінополістирол (пінопласт),
  • мінеральна вата,
  • пінополіуретан (PUR, PIR).

 

Стінові сендвіч-панелі випускаються у двох варіантах: шириною 1000 мм та 1200 мм.

Покрівельні сендвіч-панелі мають ширину 1000 мм.

Саме по утеплювачу вимірюється товщина готового конструктивного елементу – товщина металу з декоративно-захисним лакофарбовим покриттям в розрахунок не береться, так як є незначною.

Товщина металу для сендвіч-панелей

Оптимальна товщина металу – 0,5 мм. Цього достатньо для того, щоб забезпечити міцність, надійність і тривалий термін експлуатації. Деформаційних стійкість і естетичну привабливість поверхні забезпечує профілювання. В асортименті ТЕРМОБУД є панелі з поверхнею – мікрохвиля, сайдинг і трапеція. Колір покриття сталевого листа кожен клієнт може вибрати самостійно: завжди в наявності стандартні відтінки RAL, під замовлення можливе виробництво будь-яких з вищезгаданого класифікатора.

В залежності від товщини і типу утеплювача змінюються техніко-експлуатаційні властивості панелі.

Довжина сендвіч-панелей

Автоматизоване виробництво, технологічне обладнання та застосування передових методик виробництва дозволяє виробляти стінові і покрівельні панелі довжиною від 50 см до 12, а в окремих випадках і 14 метрів.  Правильно підібрана довжина значно спрощує монтаж і дозволяє скоротити терміни виконання робіт. Монтаж можливий як у вертикальній, так і в горизонтальній площині.

Характеристики утеплювачів сендвіч-панелей

Теплоізоляційні властивості та вогнестійкість сендвіч-панелей залежать від утеплювача, що використовується. Звукоізоляція залежить від товщини панелей.

Тому вибір утеплювача має ґрунтуватися на:

  • вимоги до пожежної безпеки будівлі – наприклад, адміністративні та житлові будівлі будують лише з панелей з мінераловатним утеплювачем;
  • призначенням споруди – при будівництві холодильних та морозильних камер використовується пінополіуретан або пінополіізоціанурат;
  • економічної доцільності – за співвідношенням ціна якість оптимальним вибором є пінополістирол як вигідний легкий і теплий утеплювач.

Збереження характеристик протягом тривалого часу та довговічність готових будівель із сендвіч-панелей ТЕРМОБУД забезпечуються використанням якісних матеріалів, передовою технологією виробництва та застосуванням стійких полімерних покриттів. Грамотний монтаж, правильна експлуатація і належний контроль над конструкціями, що захищають, дозволяють служити швидкомонтованим будівлям з сендвіч-панелей протягом десятків років. Завдяки таким властивостям наша продукція задовольнить навіть найвибагливіші запити замовників.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail