ТзОВ СУАП «Термобуд» пропонує професійний монтаж сендвіч-панелей, як стінових так і покрівельних. А також виготовлення та монтаж металоконструкцій для каркасних будівель швидкого монтування. Для якісного та швидкого монтажу сендвіч-панелей у нас є власні монтажні бригади із інженерним супроводом усього процесу монтажу.

 

Специфіка монтажу сендвіч-панелей

Модульні будівлі та каркасні будівлі швидкого монтування являють собою металічний каркас, на який монтують сендвіч-панелі. Такі будівлі не потребують глибокого фундаменту. Металоконструкції, що використовуються. відрізняються підвищеною міцністю і стійкістю при порівняно малій вазі.

Перед початком монтажу варто перевірити чи фундамент і каркас були виконані відповідно затвердженому технічному проекту. Необхідно очистити поверхню панелей і з`єднувальні замки від можливих забруднень, зняти захисну плівку. Не рекомендуємо зберігати панелі на будівельному майданчику більше 2-ох місяців, бо це може завадити зняти захисну плівку.

Монтувати сендвіч-панелі бажано починати з кута будівлі. Спочатку монтують стінові панелі, потім покрівельні. Відповідно змонтовані та профільовані елементи дозволяють без перешкод засовувати краї обшивок у сформовані гнізда, створюючи ефект суцільної поверхні по довжині об`єкту. Стінові сендвіч-панелі монтуються як горизонтально, так і вертикально. Треба слідкувати за щільністю з`єднання в замках сендвіч-панелей. Для утеплення і реконструкції існуючих стін використовують односторонні сендвіч-панелі (металева обшивка з одної сторони). У місцях, де немає замкового з`єднання, для того, щоб не дати доступ до утеплювача агресивного зовнішнього середовища, гризунів, тощо, необхідно ізолювати його за допомогою добірних елементів, герметиків та ущільнюючих матеріалів. Якщо монтаж проводиться в зимовий період, потрібно використовувати спеціальну монтажну піну та дотримуватись умов зберігання герметиків  і ізоляційних матеріалів.

При монтажі добірних елементів (кутники, короба та ін.) рекомендований крок кріплення – 3 м. З`єднання виконується накладанням одного елемента на другий 5-10 см.

 

Порізка сендвіч-панелей

Зауважимо, що при порізці сендвіч-панелі кам’яним кругом,  іскри пропалюється пінополістирол, а окремі розжарені частинки металу і каменю прилипають до зовнішнього полімерного покриття, згодом окислюються та створюють ефект корозії панелі. При порізці панелей іншим не відповідним знаряддям, можна пошкодити фізичні параметри (деформація, відслоювання). Тому для порізки панелей слід застосовувати спеціальні інструменти які не пошкоджують цілісність панелі та зовнішній вигляд. Інструменти для монтажу: закльопочник, шуруповерт, дрель, сверла, ножиці по металу, перфоратор для анкерів, ручна циркулярна пила, болгарка.

Кріплення сендвіч-панелей

Кріплення сендвіч-панелей до каркасу відбувається за допомогою самонарізів для сендвіч-панелей – це гвинти з антикорозійним покриттям з резиновою шайбою. Довжина самонарізів залежить від товщини панелі. Кріплення добірних елементів відбувається за допомогою заклепок.

 

Сендвіч-панелі – повністю готовий до монтажу конструктивний елемент будівель, що швидко зводяться. Монтаж панелей може здійснюватись у різних погодних умовах, за короткий час та з мінімальними витратами. Головне – дотримання технології, завдяки чому будівельні роботи будуть успішно завершені.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail