Як розрахувати вартість покупки сендвіч панелей?

сэндвич панели цена

Сендвіч-панелі - високоякісний сучасний матеріал для будівництва, який дозволяє працювати швидко і економно у будь-яких умовах. Сьогодні з сендвіч-панелей будують багато різних будівель. Їм знаходять застосування в сільськогосподарських спорудах, адміністративних і торгових точках, в дачних будиночках і рекреаційних комплексах.

Сендвіч-панелі складаються з декількох шарів, включаючи тепло - і звукоізоляційний наповнювач і захисні покриття від корозії. Панелі випускають в різних розмірах, з різною товщиною та специфікою покриву для експлуатації в певних умовах.

Вартість будівництва будівлі з сендвіч-панелей удвічі дешевше, ніж при використанні традиційних будматеріалів. До переваг панельних конструкцій варто віднести їх невелика вага: деталі легко транспортувати до місця будівництва і сам процес будівництва теж помітно спрощується завдяки малій вазі панелей. А готову споруду в свою чергу не перевантажує фундамент, тому будівлі з сендвіч-панелей можна розміщувати на різних типах грунту без особливих попередніх розрахунків.

Якщо ви плануєте купити сендвіч-панелі, ціна може істотно відрізнятися в залежності від характеристик і виробника. Зокрема:
продукція вітчизняних виробників коштує дешевше, ніж закордонні аналоги. При цьому якість зберігається на належному рівні. Наприклад, у нас ви знайдете тільки кращі сендвіч-панелі за доступною ціною;
наповнювач. Кожен тип наповнювачів має свої особливості, свою сферу застосування і відповідно різну вартість. Також грає роль товщина внутрішнього кулі: тонкі панелі дешевше, але їх термоізоляційні якості відповідно нижче. На ринку є також панелі з наповнювачами, які спеціально оброблені від загоряння або для кращої вологостійкості;
зовнішнє покриття. Як правило, це сталь, алюміній або пластик. Ціна формується від виду матеріалу в поєднанні з різними типами захисного покриття від корозії. Найкращий захист дорівнює вищої вартості, але важливо визначити, що саме потрібно для вашого проекту і які характеристики сендвіч-панелей важливіше інших.

Перед тим, як замовляти сендвіч-панелі, вартість можна розрахувати за даними конкретного проекту. На ринку сьогодні представлений великий вибір панелей в будь-якій кольоровій гаммі. Також вони легко піддаються фарбуванню, тому якщо вам потрібен загальний дизайн в специфічних кольорах, це легко втілити в реальність. В цілому, сендвіч-панелі - це вигідний варіант як для зведення окремого будинку, так і для утеплення стін або крівлі вже існуючого будинку.

Ми знаємо, що таке якість і поважаємо наших клієнтів. Тому у нас можна купити сендвіч-панелі, замовити доставку, отримати вичерпну консультацію і допомогу у всіх питаннях пов'язаних з панельними конструкціями. Широкий вибір, кращі пропозиції - це те, що ми завжди раді запропонувати вам.