Монтаж сендвіч панелей від компанії "Термобуд"

сэндвич панели цена

Сендвич панелі - це матеріал, який здійснив справжній переворот в будівельній справі. Завдяки своїй екологічності та чистоті його вибирають все більша кількість забудовників. Саме сендвіч панелі володіють рядом унікальних переваг і властивостей, за що вони постійно набирають популярність.

Монтаж будівель з сендвіч-панелей "під ключ"

Основа цього екологічно чистого облицювального матеріалу - це унікальна тришарова структура. До її складу входять два шари жорсткого матеріалу (з металу, ПВХ, магнезитової плити або ДВП). Між цими шарами розташований шар утеплювача, часто виготовлений з пінополіуретану, пінополістиролу, скловолокна або мінеральної вати. Елементи надійно скріплюються один з одним під дією на них гарячого пресу. Багато професіоналів в будівельній сфері вже встигли гідно оцінити якість і зручність використання сендвіч панелей. Якщо ви зацікавлені в якісному монтажі сендвіч-панелей, то компанія "Термобуд" готова професійно виконати монтаж будівель з сендвіч-панелей "під ключ"!

Для багатьох замовників цей матеріал являє собою дивовижний лицьовий елемент, що відрізняється високими показниками екологічності, гігієнічності та безпеки. Крім того, можна виділити інші переваги та вигідні характеристики:

  • Простий монтаж сендвіч панелей дозволяє скоротити час на будівництво будь-якого об'єкту;
  • Можливість використовувати об'єкти при будівництві об'єктів харчової промисловості та медичних установ;
  • Установка панелей можлива за різної погодної умови і пори року;
  • Можливість використовувати сендвіч панелі при зведенні об'єктів, до яких застусовуються особливі вимоги звуко і теплоізоляції;
  • Легкість матеріалу - це зручність при установці і перевезення, а також зниження загального навантаження на фундамент об'єкта;
  • Монтаж сендвіч панелей вироблятися в повній відповідності з проектом, який повинен враховувати особливості і вимоги поставлених завдань.

Етапи монтажу сендвіч-панелей

Монтаж сендвіч-панелей починається з того, що перевіряється правильність складання металевого каркаса і зведення цоколя. На будівельному майданчику повинні бути всі необхідні комплектуючі матеріали, спеціальні пристосування і інструменти. Щоб не допустити багаторазового переміщення панелей, розвантаження упаковок повинна проводитися на місці монтажу сендвіч панелей. Упаковка розвантажується шпонковим з'єднанням панелі в бік стіни, щоб при установці панель не треба було перевертати в протилежну сторону. Панелі повинні пересуватися обережно, не волочитися або штовхатися. На конструкцію можна поміщати інші предмети або вантажі. Монтаж панелей здійснюється з дотриманням рекомендацій виробника і особливостей креслень.

Компанія «Термобуд» пропонує вигідні умови по монтажу сендвіч панелей. Монтаж здійснюється з використанням сучасного обладнання і командою кваліфікованих фахівців.