БМК

Блочно-модульна котельня із сендвіч-панелей – це споруда, в якому здійснюється нагрів робочої рідини (теплоносія), як правило води для системи опалення розташоване в одному технічному приміщенні. Блочно-модульні котельні – це окремі автономні транспортабельні установки, що укомплектовані всім необхідним опалювальним обладнанням. Застосовуються, як постійні, тимчасові або пересувні джерела тепла. В теперішніх умовах сьогодення вони стають все більш потрібними на ринку України. У модульних котельнях використовують газові, твердопаливні котли та пелетні котли різної потужності. Вони разом з іншим обладнанням і автоматикою розміщуються в контейнері із сендвіч-панелей, який можна легко переміщати, транспортувати і підключати до різних систем опалення. Корпус контейнера блочно-модульної системи металевий, цілісний, а також він утеплений та пожежобезпечний.

Використання модульних котелень

Конструкція котелень дає можливість застосовувати їх для різних цілей. Частіше за все модульні котельні використовуються як автономне джерело тепла. Їх можуть встановлювати для опалення та гарячого водопостачання різних об’єктів. Це промислові та офісні будівлі, виробничі споруди, складські приміщення, приватні будинки.  Розмір будівель може бути достатньо великим. Особливо зручно використовувати їх для орендованих приміщень. У випадку переїзду таку котельню можна також перевезти на нове місце. Блочно-модульна котельня відмінно підходить для теплиць, вона не тільки підтримує потрібну температуру в приміщенні але і підігріває воду для поливу. Котельню можна встановити на пів-прицеп та укомплектувати гнучкими трубами з утепленням. Це дає можливість швидко виконувати її приєднання до системи будівлі. Розгортання котельної можна виконати за 4 години.

Конструкція блочно-модульної котельні

Блочно-модульна котельня із сендвіч-панелей складається з одного або більше модулів. Вибір кількості модулів ведеться в залежності від потреб, продуктивності модуля та кількості котлів. Виробництво модульних котелень ведеться з легких будматеріалів, що спрощує транспортування інсталяції. Модулі мають жорсткий металевий каркас, який служить для опорою для систем опалення, вентиляції та освітлення, а також зовнішнього облицювання. Його виконують з легких та ефективних в плані теплоізоляції матеріалів.

Основа – сендвіч-панелі

В основному використовуються сендвіч-панелі, які здатні витримувати значне вітрове навантаження. Для каркасу використовуються замкнуті квадратні труби, які володіють високою жорсткістю. Вони гнуться та зварюються для отримання потрібної форми. Це дає можливість спростити будівництво модульних котелень та придати її конструкції потрібну жорсткість при невеликій масі. Основа БМК має вигляд горизонтальної платформи, яка виконується з сталевих балок. В даному випадку використовуються швелери та кутики, рідше двотаври. Щоб отримати відмінну теплоізоляцію, створюється багатошарова підлога. Знизу розміщується сталевий лист товщиною 2 мм, потім іде шар утеплювача товщиною не менше 150 мм, а при експлуатації в холодних умовах і великий. Зверху також вкладається сталевий лист, великої товщини, звичайно – 5 мм. Для утеплення використовуються негорючі напівжорсткі плити з мінеральної вати. Щоб вартість модульних котелень була невисока, використовують навісні стіни, які кріпляться до каркаса з допомогою гвинтів-саморізів. Такі гвинти оснащені гумовими шайбами, які захищають від попадання води в з’єднання. Для зовнішніх стін використовуються сендвіч-панелі. Товщина утеплювача в панелях знаходиться в діапазоні 80 – 150 мм. Покрівля також покривається сендвіч-панелями з аналогічною товщиною утеплювача. Для їхнього креслення до прогонів та балок використовуються саморізні гвинти з шайбами та гуми.

Монтаж

Стики панелей по кутах закриваються нащільниками, які монтуються з допомогою заклепок. В блочно-модульній котельні встановлюються вікна, а також двері які відкриваються на зовні. Для вибору площі засклення використовують будівельні норми для обгороджувальних світлопрозорих конструкцій та освітлення приміщення. При проектуванні та виробництві БМК враховуються вимоги, які встановленні для будівництва такого типу. Блочно-модульна котельна, являється транспортабельною та повністю готова до експлуатації. ЇЇ монтаж виконується при допомозі спецтехніки. Важною умовою являється наявність підходящого фундаменту. Монтаж пристроїв достатньо простий, вся система відрізняється своєю компактністю та мобільністю. Монтаж можна проводити в холодний період року.

Основні переваги блочно-модульних котелень із сендвіч-панелей:

  • компактність
  • надійність
  • простота в установці і монтажі
  • зменшення витрати на опалення
  • ефективна робота обладнання
  • не вимагають капітального будівництва

Завдяки власному виробництву сендвіч-панелей, компанія “ТЕРМОБУД” може спроектувати та виготовити модульне приміщення каркасного типу із сендвіч-панелей або каркасно-зварної конструкції будь-якого розміру та призначення.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail