Сендвіч-панелі порівняно недавно завоювали ринок будматеріалів, але зараз у них міцні лідерські позиції завдяки широкій сфері застосування. Магазини і будинки з сендвіч-панелей ТЕРМОБУД можна тепер побачити по всій території України.

Магазин з сендвіч-панелей – це дуже поширений тип будівель.

З панельних конструкцій ТЗОВ СУАП ТЕРМОБУД будує невеликі кіоски та супермаркети, автозаправки і сервісні центри, ангари з сендвіч панелей і навіть кафе і офісні комплекси. Оскільки у панельних конструкцій багато переваг, які роблять їх набагато вигідніше, ніж інші будматеріали.

Зокрема:
1. Будівництво магазину або іншого невеликої будівлі з сендвіч-панелей займе набагато менше часу, ніж зведення такої споруди за допомогою традиційних матеріалів. Ви зможете відкрити магазин для відвідувачів вже через пару тижнів;
2. Сендвіч-панелі готові до використання відразу ж, вони не потребують додаткової обробки, оскільки всі захисні шари наносять ще під час виробництва. Це ще один плюс до економії часу на будівництво;
3. Ціновий аспект. Панельна конструкція обійдеться набагато дешевше, ніж аналогічна споруда з традиційних матеріалів. А значить, ви зможете вкласти більше грошей в рекламу і розвиток бізнесу;
4. Строк служби панельної будівлі приблизно 20 років – це досить багато для торгової точки;
5. На тлі старих будівель панельні будинки вигідно виділяються, оскільки сендвіч-панелі охайно і сучасно виглядають зовні, до того ж вони добре піддаються фарбуванню, тому ви зможете додати магазину такий зовнішній вигляд, який забажаєте.

Будинок з  сендвіч-панелі – це в першу чергу вигідно і зручно.

З кожним роком для будівництва житлових будинків все активніше використовують панельні елементи.  Високоякісні сендвіч-панелі дозволять не тільки швидко побудувати будівлю (за кілька місяців), але і заощадити на опаленні при його експлуатації. Панельні конструкції – відмінний тепло – і звукоізолятор, тому комфортна обстановка в будинку гарантована.

Незважаючи на невелику вагу, сендвіч-панелі самі по собі мають великі фізичні навантаження, тому конструкції з них відрізняються міцністю і надійністю. Вони переносять не тільки постійне вплив погодних явищ, але і землетрусу. До того ж будувати магазини і будинки з сендвіч-панелей можна починати в будь-який час року: холодна або спекотна погода для сендвіч-панелей не страшна.

У нас ви можете підібрати якісні сендвіч-панелі. Україна не так давно почала виходити на ринок панельних конструкції, але вже має хороших представників. Ми з радістю допоможемо вам з вибором відповідних сендвіч-панелей для вашого проекту та допоможемо оперативно вирішити всі питання.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail