Секрети правильної логістики

Секрети правильної логістики, правильної організації транспортування та зберігання сендвіч-панелей, ми розкриємо у цій статті, які допоможуть забезпечити їхню безпеку та якість при транспортуванні та зберіганні.

Правильна організація транспортування

З метою запобігання пошкодженням під час розвантажувально-вантажних операцій, транспортування та зберігання, тришарових сендвіч-панелей на виробництві індивідуально упаковуються за типами та розмірами у спеціальні транспортні пакети, використовуючи спеціальну пакувальну машину. Поліетиленова стрічка і стретч-плівка виступають як перев’язувальний матеріал. Кожен пакет з панелями додатково обладнаний пінополістирольним брусом.

Металева поверхня кожної панелі забезпечена монтажною плівкою, що самоклеїться, яку слід видаляти негайно після монтажу. Кожен транспортний пакет супроводжується пакувальним листом, на якому вказана інформація про вміст сендвіч-панелей. 

Перевезення панелей в упаковці, може здійснюватися різними видами транспорту, дотримуючись правил перевезення вантажів з метою збереження цілісності виробів та їх упаковки.

Зберігання сендвіч-панелей

При зберіганні сендвіч-панелей важливо враховувати їх особливості. Зберігайте панелі в сухому, чистому та добре провітрюваному приміщенні. Уникайте прямих сонячних променів та вологи, які можуть негативно вплинути на якість панелей.

 

Використовуючи секрети правильної логістики допоможе забезпечити безпеку та якість сендвіч-панелей під час транспортування та зберігання. Правильна логістика є ключовим фактором успіху будівельного проекту. Добре налагоджена логістика дозволяє вчасно доставити панелі безпосередньо на будівельний майданчик. Доставка сендвіч-панелей ТЕРМОБУД можлива в усі міста України транспортом компанії. Для досягнення ефективних результатів співпраці із клієнтом ми працюємо структуровано та відповідально, згідно договорів та графіку будівництва. ТЕРМОБУД доставляє панелі на об’єкт, зазначений замовником, використовуючи спеціальні транспортні засоби, що гарантують безпеку сендвіч-панелей.енероеоггнр прплон

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail