Висока енергоефективність швидкомонтованих споруд із сендвіч-панелей дозволяє використовувати їх як теплий склад, виробничі чи адміністративні приміщення, магазини. Вони не вимагають значного опалення взимку, а у літню спеку склади з подвійним дахом ПВХ або повітряною подушкою краще зберігають прохолоду. Склади із сендвіч-панелей можуть бути призначені для зберігання вантажів різних типів та способів вивантаження/навантаження. Завдяки габаритним розмірам (висота стін – до 8 м, ширина – до 40 м) є можливість встановлення широкого спектру стелажних та конвеєрних систем, застосування складської техніки. Споруди із сендвіч панелей розраховані на тривалу експлуатацію як постійний склад, але можуть легко розбиратися та встановлюватися на новому місці.

Призначення:

  • Теплі склади
  • Виробництва
  • Військові бази
  • Митні склади
  • Утримання тварин

Опис конструкції:

Склади із сендвіч-панелей – різновид швидкомонтованих будівель, виконаних з модульних алюмінієвих та сталевих конструкцій. Застосування для стін сендвіч-панелей, а для даху подвійного ПВХ листа або ПВХ з повітряною подушкою робить подібні приміщення енергоефективними й теплими.

Сендвіч-панель – усім відомий та широко поширений матеріал не тільки в Україні, складається з двох листів жорсткої основи та утеплювача між ними. Як утеплювач застосовується пінополіуретан, мінеральна вата або пінополістирол. Найчастіше модульні склади комплектуються сендвіч-панелями товщиною 60 – 80 мм, хоча для підвищення теплоізоляційних характеристик можливе встановлення сендвіча товщиною 100 або 120 мм.

Монтаж складу із сендвіч-панелей можна проводити на будь-якій твердій поверхні: ґрунт, плита, щебінь, бетон, асфальт, фундамент. Склад з сендвіч-панелей – це оптимальна альтернатива капітальному будівництву, вони не вимагають дозволу на введення в експлуатацію. Можливість ліцензування приміщення цієї технології дозволяє використовувати його у фармацевтичній сфері.

Модульна та продумана конструкція елементів будівлі дозволяє виконати установку в найкоротший термін. Наприклад, для монтажу типового швидкомонтованого складу площею 1 000 м.кв. знадобиться лише 1-2 дні.

Відсутність колон усередині будівлі, широкі можливості за габаритними розмірами, здатність витримувати високі навантаження (вітрові – до 30 м/с та снігові – до 300 кг/м2), робить ці склади оптимальним рішенням для широкого спектру завдань, які до того ж можна експлуатувати цілий рік у будь-яких погодних умовах.

Кут нахилу даху – 18, 22 та 38 градусів, що дозволяє безперешкодно сходити воді. Оптимальний кут підбирається з урахуванням кліматичних особливостей регіону. Так, для областей з рясним та частим опадами рекомендований кут нахилу даху не менше 40 градусів. Для регіонів із помірним та сухим кліматом достатньо до 25 градусів.

Додаткові можливості:

  • освітлення
  • опалення (масляні, електричні печі, калорифери, інші рішення)
  • кондиціювання та примусова вентиляція
  • вікна зі склопакетами, двері
  • ворота різних типів та розмірів

Команда професіоналів компанії “ТЕРМОБУД” допоможе у підборі необхідних матеріалів згідно зі сферою використання швидкомонтованих складів, здійснить доставку на об’єкт, і професійно виконає монтаж/демонтаж. Зробити замовлення Ви можете на нашому сайті.

Сендвіч-панелі для застосування в зведенні складів  виготовляються на сучасному, професійному обладнанні. Надійність та міцність усіх компонентів конструкції забезпечує термін експлуатації не менше 50 років.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail