Для початку варто мати на увазі, що технологія зведення будинку з сендвіч-панелей – відповідальний процес. Вся справа в тому, що попередньо слід зміцнити фундамент, а також створити міцне перекриття.

Процес зведення стін починається з укладання направляючої балки. Габарити балки залежать виключно від того, які розміри мають сендвіч-панелі. При цьому варто стежити за горизонтом встановлення балки. Для цього потрібно використовувати будівельний рівень.

Установка сендвіч-панелей починається з кута.

Установка перших кутових панелей – найбільш відповідальний процес, так як саме від нього залежить якість всіх заходів, пов’язаних з облаштуванням сендвіч-панелей.
Направляюча балка повинна мати спеціальні пази, які дозволяють якісно кріпити панель. Після встановлення кутових панелей слід негайно прикрутити їх до направляючої балки саморізами. Крок між кріпленнями повинен складати близько 150 мм. Між собою сендвіч-панелі також можна скріплювати за допомогою саморізів. У цьому випадку треба стежити за відсутністю навіть найменших зазорів. По висоті крок між кріпленнями повинен знаходитися в межах 400-500 мм.
Таким же чином монтуються всі інші панелі. Слід мати на увазі, що все потрібно робити поступово. Кожну панель при установці потрібно звіряти по горизонтальності, а будь-які огріхи тут же виправляти, так як пізніше зробити якісь зміни буде дуже складно.
Після всіх цих заходів можна приступати до будівництва іншої частини будинку. Це також величезна перевага будови, створеного на основі сендвіч-панелей, перед бетонною спорудою, яка часто тижнями має набирати необхідну міцність.

Монтаж вікон і дверей.

Цікаво також і те, що після установки панелей можна елементарно вирізати віконні прорізи. Звичайно ж, будівельники рекомендують робити це ще до будівництва, проте ніяких проблем з цим бути не повинно. Але необхідно заздалегідь розробити детальний план, за яким будуть проводитися подібні заходи. До вирізання вікон і дверей найкраще залучати фахівців, так як допустити помилку дуже просто, а виправити її вже не вийде.

Дах з сендвіч-панелей.

На основі сенвдвіч-панелей дах створюють у тому випадку, якщо планується облаштування мансарди. Нерідко дах повністю виконується з сендвіч-панелей. В такому випадку монтаж відбувається з країв поверхні і триває по всій площі. При цьому особлива увага приділяється обшивок панелей. В них не повинно бути ніяких отворів або навіть найменших зазорів між елементами, так як опади можуть з легкістю зруйнувати всю конструкцію.

Процес укладання даху

Найчастіше сендвіч-панелі укладаються на крокви. Причому кріплення тут відбувається знову на основі саморізів. Це поступовий процес, в якому крокви зводяться паралельно з установкою панелей.

Цей процес відрізняється простотою по тій причині, що тут не потрібно облаштовувати якісь додаткові шари. Панелі мають якісну поверхню, що виконує роль покрівельного матеріалу, а також додаткове утеплення, яке щільно знаходиться між шарами металу. При цьому нерідко використовуються і деревні панелі, але у такому разі без створення повноцінної покрівлі не обійтися.

Багато людей роблять вибір на користь сендвіч-панелей для створення даху з тієї причини, що на основі такої поверхні можна облаштовувати вікна. Вирізаються вони точно так само, як і у випадку зі стінами, але при такому розкладі слід задуматися про додаткової ізоляції віконного отвору, так як вода може потрапити всередину, і тоді під загрозою знаходиться все будова.

Технологія зведення будинку з сендвіч-панелей – процес відповідальний, але такі прості поради дозволять бути впевненим в тому, що споруда буде надійною.

 

 

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail