ДАЧНИЙ БУДИНОЧОК АБО Ж ЛІТНЯ КУХНЯ З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

Хто не хоче перетворити свою дачну ділянку в затишне приємне місце для повноцінного відпочинку? Окрім плодового саду та дбайливо упорядкованих грядок, це насамперед, затишний будинок. Адже як приємно привести сюди своїх друзів і родичів на свята, поїхавши від міського галасу. Дачний будиночок або ж літня кухня з сендвіч-панелей вже фактично за місяць може стояти на Вашій присадибній ділянці і приймати гостей.

 

Процес будівництва

Сьогодні процес будівництва можна вирішити досить швидко. Вихід із ситуації – швидкомонтовані конструкції. Багато хто вже використовує будиночки з сендвіч-панелей і дерев’яного або металевого каркаса. Їх застосовують для будови виставкових і торгових комплексів, ресторанів і кафе, спортивних залів. Конструкції використовуються і для тимчасового житла, автозаправних станцій і побутівок. Для власників дачних ділянок – це можливість звести повноцінний будинок за оптимальний час і гроші.

Вся конструкція досить легка, а тому не вимагає додаткового зведення потужного фундаменту. Для конструкції з сендвіч-панелей буде достатньо основи з бетону. Якісні панелі забезпечують захист від зовнішніх впливів. В їх основі плити утеплювач, як пінополіуретан або поліізоціанурат, мінеральна вати або пінопласту (пінополістиролу)  і листів гарячеоцинкованої сталі.

Будівлі з сендвіч-панелей можуть зводитися в два поверхи. Це дозволить організувати велику кількість кімнат на невеликій території. Якщо спочатку немає повної картини плану будівлі, в майбутньому завжди буде можливість розширити будинок. Дах будівлі дуже легко монтується, дозволяючи додавати нові поверхи.

 

Будівлі з панелей мають ряд переваг.

Насамперед, це їх міцність. Завдяки якості матеріалу вони можуть витримувати близько 10 тонн ваги на 1 панель в 1,25 м шириною. Захисне полімерне покриття надійно ізолює метал від впливу навколишнього середовища і гарантує термін експлуатації до 50 років.

Важлива і екологічність такого будинку. Він абсолютно безпечний для здоров’я людини і стану зовнішнього середовища.

Будівлі володіють також високою пожежною безпекою і теплоізоляційними характеристиками. Унікальна панель завдяки шару пінополістиролу або мінеральної вати певної товщини відрізняється високим ступенем теплоізоляції, що дозволяє (при організації штучного опалення) користуватися дачею цілий рік. У спеку утеплювач допомагає підтримувати в приміщеннях комфортний мікроклімат.

Господарям будови з сендвіч-панелей не загрожує поява на стінах цвілі.

Естетична складова – можливість підбору різного кольору панелей, що дозволяє найкращим чином «вписати» будиночок в навколишній ландшафт.

 

Монтаж дачного будиночка з сендвіч-панелей

Переваги стінових сендвіч-панелей розкриваються не тільки при експлуатації, але і при будівництві. Фахівці відзначають, що будинок з сендвіч-панелей важить в три рази менше бетонного. «Легкість» дозволяє гранично спростити фундамент: відмовитися від монолітної стрічкової конструкції на користь стовпчатої – під кожну несучу колону або взагалі поставити будиночок на рівній бетонної майданчику.

Залежно від розмірів дачного будиночка, його будівництво з сендвіч-панелей займає від декількох днів до декількох тижнів. При цьому роботи можуть вестися в будь-який час року.

При проектуванні і виборі сендвіч-панелей важливо забезпечити таке їх компоновання, яке мінімізує число відрізків. Будь-яка порізка (особливо «швидкісна» – болгаркою або іншим електроінструментом) може призвести до пошкодженням цілісності панелей і погіршенням експлуатаційних властивостей.

 

Модульний дачний будиночок або ж літня кухня з сендвіч-панелей набагато практичніше і зручніше капітальних конструкцій. Фахівці компанії ТЕРМОБУД підберуть для Вас оптимальний проект будівлі, високоякісні панелі власного виробництва та виконають монтаж на дачній ділянці.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail