Модульні кафе із сендвіч-панелей – останнє слово у дизайні та архітектурі. Технологія будівництва приміщень з металоконструкції дозволяє за короткий термін за мінімальних витрат звести споруду необхідної поверховості та площі. Всі переваги кафе з сендвіч-панелей вже давно оцінили як великі мережі кафе та ресторанів, так і разові забудовники.

Збірні швидкомонтовані кафе за 3 тижні

Модульні кафе з однаковим успіхом застосовують як для сезонної, так і для довгострокової служби. Особливої ​​актуальності будівництво кафе в Україні набуває у теплу пору року, коли відвідуваність клієнтами закладу зростає, а його власник не бажає витрачати час на очікування завершення будівництва. Завдяки сучасним технологіям, кафе із сендвіч-панелей можна змонтувати всього за 3-4 тижні. Найперше треба визначитися з проектом кафе. Після зведення модульної будівлі кафе, бістро або ресторану власник отримує повноцінне приміщення з низкою важливих переваг: комфорт, зручність, довговічність, стійкість до навантажень та естетична привабливість.

Головні переваги будівництва швидкомонтованих кафе

 

Швидкість будівельного процесу

Терміни будівельного процесу – це найголовніша перевага швидкомонтованої технології, яку не має жодна інша будівельна технологія. Завдяки сучасним технологіям, кафе із сендвіч-панелей можна здати в експлуатацію всього за 3-4 тижні. Найперше треба визначитися з проектом кафе.

Сучасний дизайн будівлі

Основна вимога до будівель громадського харчування – висока естетична привабливість. Сендвіч-панелі легко справляються із цим завданням. Модульні кафе можна проектувати будь-якої площі: від невеликих кафе до дуже великих ресторанів. За бажанням ресторан може бути багаторівневим (2-3 поверхи). Ресторан може мати оригінальний і незабутній екстер’єр. Оскільки поверхня панелі, покрита захисним лаком, може бути будь-якого кольору. Сендвіч-панелі дозволяють виконувати зовнішню обшивку будь-яким матеріалом, проте за своєю структурою матеріал не потребує додаткової обробки.

Абсолютний комфорт 

Ресторан із сендвіч-панелей буде комфортний в експлуатації абсолютно всім: і персоналу, і гостям. Технологія дозволяє укладати будь-які необхідні комунікації: водопостачання та водовідведення, опалення, електроенергію, вентиляцію, систему витяжки тощо. 

Високий рівень звукоізоляції

Високі показники шумоізоляції є неоціненними для ресторанного бізнесу. Навіть, якщо кафе під ключ буде побудовано в безпосередній близькості до дороги або в будь-якому іншому галасливому місці, ніщо не завадить відвідувачам насолоджуватися тишею та затишною атмосферою. Індекс звукоізоляції для тришарового матеріалу сягає 32 дБ. Цього достатньо для повної ізоляції звуку як з вулиці, так і з самого кафе, якщо в ньому голосно грає музика.

Оптимальний мікроклімат у будь-який час року

Завдяки утеплювачу, прокладеному між двома металевими панелями в системі сендвіч, збірне кафе не потребує великих витрат на опалення. При грамотному монтажі втрата тепла усередині будівлі практично виключена. У спекотний період року в приміщенні буде прохолодно, а в холодну досить встановити кілька електричних конвекторів по всій площі. Цих комунікацій буде достатньо для підтримки приємного мікроклімату.

Пожежна безпека

Не останню роль відіграє пожежна безпека. Застосовувати сендвіч-панелі можна навіть на об’єктах, які відносяться до високої категорії небезпеки. Все тому, що в основу покладено сучасні утеплювачі – негорюча базальтова вата і пінополістирол, що самозагасає.

Компанія «ТЕРМОБУД» розробить проект кафе і виконає розрахунки за розміром та обсягом робіт. Проведе монтажні роботи відповідно до технічних норм, стандартів та вимог в стислі терміни. Ми пропонуємо будівництво кафе з сендвіч-панелей власного виробництва, доступні ціни на послуги та широкий спектр послуг.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail