Як забезпечити звукоїзоляцію у власному будинку, у громадських місцях, на робочому місці? Шумопоглинаючі паркани із сендвіч-панелей – ефективне вирішення цієї проблеми.

Такий вид шумопоглинаючих парканів є одночасно захистом від зовнішнього світу і надійним щитом від шуму автомобілів, залізничного транспорту, шуму будівельної техніки. Огорожі із сендвіч панелей встановлюються уздовж автомобільних доріг, автомагістралей та залізничних шляхів.

Шумопоглинаючі паркани із сендвіч-панелей – основний вид зниження шуму і створення комфортних умов проживання. Шумозахисні паркани повинні бути досить високими і довгими, щоб тільки мала частина звукових хвиль дифрагувала навколо нього. Якщо шумопоглинальний екран недостатньо довгий, для будівель, що знаходяться ближче до його кінців, зниження шуму складе менше 5 дБ. Товщина стіни паркану становить 100-200 мм, а висота паркану з сендвіч-панелей повинна бути не менше лінії між коником даху і верхньою точкою вантажних машин на дорозі. Але в цілому розміри визначаються з розрахунку місцезнаходження об’єкта, вітрових умов, інтенсивності джерела шуму та ін. Шумопоглинаючі паркани із сендвіч-панелей не важкі по вазі, а значить для їх установки досить фундаменту середньої міцності.

 

Як це працює?

Сучасні шумопоглинаючі паркани для заміських будинків будують зі спеціальних матеріалів – сендвіч-панелей. Такі панелі мають комбіновану структуру, що складається з декількох шарів:

  • Перший шар – металевий профільний лист з оцинкованої або пофарбованої сталі
  • Другий шар – наповнювач з мінвати, поліуретану або полістиролу
  • Третій шар – металевий лист з пофарбованої або оцинкованої сталі.

Структура сендвіч панелі представлена умовно без урахування клейових шарів, замків та інших деталей вироби. Панелі можуть мати різну товщину і застосовуються для будівництва різноманітних об’єктів, в тому числі парканів.

Від того, який вид наповнювача використаний при виготовленні, змінюються характеристики панелі. Наприклад, панель з мінвати не горюча і стійка до вологи, має низьку теплопровідність і відмінно поглинає звуки за рахунок пористої структури наповнювача. Поліуретан і полістирол також здатні поглинати шуми, стійки до вогкості і практично не проводять тепло, але швидко плавляться при високих температурах.

Шумопоглинаючі паркани для заміських будинків будують з сендвіч панелей з будь-яким із зазначених вище видів наповнювача. При цьому металевий шар служить відбивачем шумів, а наповнювач – поглиначем. Огорожа з таких панелей захищає від гучних звуків не тільки двір садиби, а й прилеглі території за огорожею.

 

Який найкращий звукоізоляційний матеріал для паркану?

Найкраще підійдуть сендвіч-панелі з наповненням з мінеральної вати.

Цей матеріал прекрасно поглинає звукові хвилі різної довжини. Додаткового ефекту вдається досягти за рахунок зовнішніх стінок з металу — вони додатково відображають звукові хвилі, тим самим знижуючи рівень шуму аж до 40 дБ.

Високий паркан з сендвіч панелей достатньої товщини здатний створити акустичний комфорт на присадибній ділянці. Важливо, щоб огорожа була суцільною і не мала щілин, адже в них легко проникає звук. Додаткові насадження допоможуть знизити шум ще сильніше.

За рахунок застосування мін.вати високої щільності виключена можливість її усадки та відповідно звукопоглинальні властивості панелей будуть зберігатися протягом усього періоду експлуатації.

 

Якої товщини сендвіч панелі вибрати для звукоізоляційного забору?

Для будівництва паркану слід вибирати панелі товщиною від 5 см, однак ключове значення мають використовувані матеріали: оцинкована обшивка і наповнення мінеральною ватою.

 

Швидкий та легкий монтаж

Швидкий та легкий монтаж не вимагає спецтехніки та великої кількості робочої сили, дає можливість змонтувати огорожу в максимально стислі терміни, зберігши при цьому, неушкодженим існуючий ландшафт та озеленення.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail