Сендвіч-панелі – один з найбільш перспективних, серед будівельних матеріалів сучасного ринку для огороджувальних і самонесучих конструкцій. Як правило структура панелей тришарова: оцинкований метал (гофрований або гладкий) утеплювач (пінополіуретан (ПУР або ПІР), мінеральна вата (МВ) або пінополістирол (ППС) він же пінопласт) оцинкований метал. Така конструкція, що нагадує сендвіч або бутерброд, дала назву цьому будівельному матеріалу. Про сендвіч-панелі та види наповнювачів читайте дальше в нашому матеріалі.

Панелі з наповнювачем пінополіуретан і поліізоціанурат

Сендвіч-панелі з пінополіуретаном (ПУР) має ряд переваг перед іншими наповнювачами: це найвищий коефіцієнт теплопровідності, питома легка вага, і відмінна жорсткість конструкції завдяки високій щільності пінополіуретану. Сендвіч-панелі з поліізоціануратом (ПІР) – це найбільш вдала заміна мінераловатним наповнювачам. Сильна сторона (ПІР) панелей це (коефіцієнт теплопровідність ПІР становить 0,022 Вт/мК), а так само його висока вогнестійкість, яка у 2 рази краще пінополіуретану. Завдяки цим якостям (ПІР) і (ПУР) панелі отримали своє широке застосування при будівництві холодильних і морозильних камер.

Ціна сендвіч-панелей (ПУР) та (ПІР) істотно вище панелей з іншим наповнювачем. Вартість окупається лише через певний час, після введення в експлуатацію низькотемпературних камер і приміщень, які споживають величезну кількість електроенергії на підтримку певної температури. Так панелі пінополіуретановим утеплювачем (ПУР) отримали назву – холодильних сендвіч-панелей. У збірно-розбірних холодильних камерах використовують спеціальний тип замка «ШИП-ПАЗ», такий замок запобігає допуску містка холоду. Підлогу і покрівля виготовляється з тих же панелей, і в більшості випадків є самонесучою, тобто не вимагає додаткових витрат на металоконструкції або інші види опор.

Панелі з мінеральною ватою.

Сендвіч-панелі з у мінеральною ватою з’явилися раніше за інші види панелей і служать так само теплоізоляційним матеріалом для огороджувальними конструкціями стін і покрівлі. Головною перевагою безсумнівно перед іншими панелями залишається виняткова вогнестійкість. Як правило, такий вид сендвіч-панелей застосовують при будівництві виробничих будівель де потрібно підвищений клас пожежної безпеки. До цієї категорії відносять: автозаправки, СТО, будівлі спорткомплексів, гаражі, торгово-розважальні центри.

Основним мінусом мінераловатних сендвіч-панелей служить схильність накопичення вологи й появи гризунів, а це безпосередньо впливає на зниження теплоізоляційних властивостей панелей та терміну служби.

Сендвіч-панелі: пінополістирол (ППС)

Сендвіч-панелі з пінополістиролом (ППС) застосовують при будівництві будівель різного призначення. Перевага пінополістирольних (ППС) сендвіч-панелей перед іншими видами є відмінна теплопровідність і найнижча вартість. За теплоізоляції пінополістирол гірше, ніж пінополіуретан, але майже вдвічі краще мінеральної вати.

Пінополістирольні  панелі (ППС) перевершують мінераловатні тим, що вони легше і не роблять шкідливого впливу на людину. Панелі з пінопласту екологічно безпечні, не накопичують вологу і не втрачають теплоізоляційні властивості. Мінусом є лише пожежостійкість, але і мінераловатні панелі теж не є негорючим матеріалом.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail