Мінераловатні сендвіч-панелі - найзатребуваніший матеріал в будівництві

Мінераловатні сендвіч-панелі  – найзатребуваніший матеріал в будівництві, так вважають будівельні експерти. Оскільки  сендвіч-панелі з прошарком мінеральної вати як утеплювач експлуатуються практично у всіх сферах будівництва: торговельні та офісні центри, житлові будинки, промислові цехи, приміщення для утримання сільськогосподарських тварин, закриті складські площі, автозаправки і т.д. В ході виготовлення мінеральної вати охолоджується спеціально підготовлений мінеральний розплав, в результаті чого виходять тонкі і пластичні волокна. Панелі служать не тільки для забезпечення термоізоляції приміщень: вони також мають гарні звукоізоляційні властивості і захищають від підвищеної вологості.

Різновиди мінераловатних сендвіч-панелей

За місцем застосування сендвіч-панелі, ціна яких вказана на сайті, діляться на дві великі категорії:

 1. Стінові вироби за типом зовнішнього профілю бувають з гладкою поверхнею або профільованою поверхнею (канавка, мікрогофра, трапеція). Вже з самої назви можна зрозуміти, що вони призначені для зведення стін. Товщина панелей залежить від основних технічних і теплотехнічних потреб будівлі. Наявність надійного і досить простого замка дозволяє виключити можливе проникнення всередину вологого повітря або пара. ророродолодлдлдл
 2. Покрівельні сендвіч-панелі можливо профілювати з обох сторін виробу або ж тільки зовні. Вони використовуються для дахів зі скатам покрівлі понад 10%. Головна відмінна риса стінових і покрівельних базальтових сендвіч-панелей полягає в тому, що останні характеризуються наявністю ребр жорсткості та особливого покрівельного замку. Основне завдання такого замку полягає в ефективному відведенні вологи від стикових вузлів. В результаті вдається забезпечити абсолютну герметичність з’єднання.

Переваги та недоліки сендвіч-панелей з мінеральною ватою

Панелі з мінватою всередині відрізняються безліччю позитивних характеристик:

 • Пожежна безпека

Оскільки базальтовий наповнювач відноситься до негорючих матеріалів, обшивку з таким волокном дозволено використовувати при зведенні будинків 1 ступеня вогнестійкості.

 • Вага – вдається зменшити витрати на зведення фундаменту, адже навантаження зменшується відразу в кілька разів. Також можна заощадити на доставці, загрузці та розвантаженні матеріалу.
 • Високі показники теплоізоляції

Сендвіч-панелі з мінватою забезпечують збереження потрібного температурного режиму в приміщенні протягом тривалого часу. Такий матеріал можна застосовувати в кліматичних зонах при температурі навколишнього середовища від -50ᵒС до +75ᵒС.

 • Звукоізоляція

Здатність до звукопоглинанню робить більш комфортним побут людей, що проживають в будинку, обробленому сендвіч-панелями. Ця характеристика також робить матеріал придатним для обшивки стін промислових цехів, щоб захистити робітників від впливу виробничих шумів.

 • Стійкість до хімічних впливів

Завдяки цьому можна обшивати стіни промислових приміщень, де проводяться роботи з агресивними речовинами.

 • Стійкість до появи цвілі і гнильних процесів

Волокниста структура утеплювача не дозволяє розвиватися на ньому бактерій і грибків.

 • Простота монтажу

Панелі є повністю готовими до установки елементами. Їх монтаж можна виконувати при різних погодних умовах, при цьому на даний процес витрачається трохи часу: панелі кріпляться до поверхні за допомогою болтів і саморізів.

 • Немає потреби у виконанні додаткових оздоблювальних робіт по завершенню монтажу. Панелі відрізняються привабливим зовнішнім виглядом.
 • У порівнянні з застосуванням традиційних будівельних матеріалів, покупка сендвіч-панелей утеплених обходиться замовникові дешевше. При цьому швидкість виконання будівельних робіт вище в 4-5 разів.
 • Наявність відповідних сертифікатів якості та безпеки підтверджують той факт, що матеріал можна застосовувати в харчовій промисловості або в медичних установах.

Серед недоліків матеріалу зазначають:

Мінераловатні сендвіч-панелі  – найзатребуваніший матеріал в будівництві.  Тришаровий будівельний матеріал наділений всіма необхідними характеристиками для якісного монтажу або реконструкції різноманітних об’єктів. Представлений вид утеплювача забезпечує високі експлуатаційні характеристики, а також позитивно впливає на остаточну вартість панелей.

Застосування негорючого матеріалу, яким є мінвата, є дуже істотною перевагою для пожежонебезпечних виробництв і об’єктів. До цієї категорії належать безліч об’єктів нафтогазової, хімічної, деревообробної промисловості.

Будівництво швидко монтованих будівель, ТРЦ, промислових цехів та багато інших об’єктів не обходиться без мінераловатних панелей. Це пов’язано з високою вогнестійкістю базальтової вати, здатної досить тривалий час витримувати вплив джерела вогню. Така характеристика дозволяє залишити приміщення людям або встигнути врятувати від вогню цінні речі та обладнання до обвалення стін та покрівлі. У таких випадках вигоду придбання сендвіч-панелей із мінеральної вати складно переоцінити.

Замовити сендвіч-панелі з мінеральної вати

Замовити сендвіч-панелі з мінеральної вати можливо, скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті нашої компанії. Також клієнт зможе самостійно зв’язатися з менеджером, зателефонувавши за вказаними на сторінці номерами телефону. Доставка продукції здійснюється по всіх регіонах України. Вся представлена продукція відповідає діючим в Україні стандартам і санітарно-епідеміологічним нормам, що підтверджується наявністю сертифікатів і висновків. Нашим покупцям надаються вироби європейської якості за українськими  розцінками.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail