ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

Проста тришарова конструкція сендвіч-панелей стала фаворитом більшості будівельних компаній та замовників. Універсальний будівельний матеріал може використовуватися як обробний, перегородковий, покрівельний матеріал. А оптимальна форма та розміри дозволяють використовувати сендвіч-панелі для зведення об’єктів будь-якого призначення: від невеликих базарних яток до торгових центрів. Основні переваги сендвіч-панелей перед традиційними будівельними матеріалами, зокрема в тому, що значно перевершують їх за теплотехнічними характеристиками.

Теплотехнічні характеристики.

При цьому вони не тільки не пропускають холоду, а й не випускають тепло, тому витрати на опалення будівлі знижуються в кілька разів. Стики між панелями герметично закриті, на сполучних швах не утворюються «містки холоду». Крім того, сама теплоізоляція знаходиться як би всередині водо-і паронепроникної оболонки, що виключає появу грибків або плісняви.

Довговічність та естетичність.

Оболонка сендвіч-панелей виготовлена ​​з надійної за фізико-технічними властивостями оцинкованої сталі з антикорозійним полімерним покриттям (комбінується залежно від призначення будівлі та умов експлуатації) та ґрунтовкою, що дозволяє споруді служити довгі роки. Поверхня панелей не вимагає зовнішньої та внутрішньої обробки, а багата кольорова гама здатна задовольнити смак будь-якого архітектора та дизайнера.

Звукоізолюючі властивості та гігієнічні якості.

Для сендвіч-панелей характерні також високі звукоізолюючі властивості, стійкість до вологопоглинання (навіть при порушенні герметичності сполук вологопоглинання матеріалу становить не більше 3%), високі гігієнічні якості, що відповідають вимогам санітарної та екологічної безпеки.

Легкість конструкції.

Легкість конструкції сендвіч-панелі дозволяє знизити витрати на проведення геологічних досліджень ґрунту, будівництво фундаменту, а найчастіше практично повністю відмовитися від нього, оскільки навантаження зменшуються в 100 і більше разів. Крім того, легкі та міцні сендвіч-панелі набагато простіше та дешевше транспортувати, ніж тонни цегли, цементу, піску, залізобетонні плити чи пиломатеріали.

Пожежостійкість.

Великою перевагою використання сендвіч-панелей у будівництві є те, що вони практично негорючі, тому гарантують високий ступінь пожежної безпеки та пожежостійкості.

При виборі сендвіч-панелей споживачеві слід звертати увагу такі особливості, як ідеальна геометрія цих матеріалів, наявність сполучних, і навіть енергозберігаючих замків нового зразка тощо.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail