Будівництво із сендвіч-панелей

Будівництво із сендвіч-панелей

Будівництво із сендвіч-панелей сьогодні – найбільш економічне рішення. Більшість будівельників та власників об’єктів відчули на собі переваги швидкомонтажним будівлям і відмовляються від традиційного виду будівництва, віддавши перевагу ШМБ. Оскільки технологія дозволяє швидко побудувати об’єкт, який за своїми якісними та експлуатаційними характеристиками не відрізняється від свого бетонного аналогу. Розширюється й цільове призначення швидкомонтажних конструкцій. Раніше технологію ШМБ застосовували лише для будівництва приміщень для зберігання сільськогосподарської продукції, а сьогодні цей спектр значно розширився і охопив не лише всі сфери бізнесу: промислової, комерційної, а також це і житлові приватні будинки та котеджі.

Специфіка будівництва будівель з сендвіч-панелей

ШМБ має досить просту конструкцію, що складається з металевого каркаса і сендвіч-панелей. У структуру панелей входить утеплювач, тому для будівель, націлених на зберігання товарів, якість яких не залежить від низьких температур, додаткове утеплення не потрібно. В якості покрівлі може використовуватися будь-який матеріал, обраний замовником.

Така проста конструкція має ряд переваг:

 • Швидкість монтажу. Будівництво будинків з сендвіч-панелей вимагає 30-40 днів в залежності від площі приміщення. Зведення аналогічних будівель з бетону або цегли вимагає в 6-10 разів більше часу;
 • Економічне будівництво. Ціна швидкомонтованих будівель на 20-30% дешевше будь-яких інших альтернативних методів будівництва. Мала вага конструкції дозволяє заощадити на фундаменті;
 • Швидкомонтовані будинки із сендвіч-панелей можна зібрати та розібрати в будь-якому зручному місці;
 • Всесезонність будівельних робіт. При спорудженні будівель з сендвіч-панелей не використовуються «вологі» матеріали (бетон, клей та ін.), які вимагають часу для висихання. Тому роботи можна проводити в будь-який сезон;
 • Довговічність модульних споруд, сейсмостійкість, безпека та стійкість перед негативними погодними умовами.

Сьогодні будівництво швидкомонтованих будівель з сендвіч-панелей стає оптимальним варіантом для бізнес процесів, які потребують зберігання харчової продукції, техніки та обладнання, ведення тваринницької, спортивної й комерційної діяльності. Словом, швидкомонтовані конструкції підходять, практично, для всіх видів діяльності.

Недороге будівництво споруд з сендвіч-панелей від компанії Термобуд

Компанія «Термобуд» пропонує послуги будівництва споруд з сендвіч-панелей та збірних конструкцій різного призначення: промислові й складські будівлі, кафе, мафи, ангари, овочесховища, павільйони, битовки, супермаркети, автосалони та ін. Використовуючи при цьому найновіші технології в сфері зведення будівель з високотехнологічних та довговічних матеріалів.

Виконуємо послугу монтажу на замовлення. До переліку робіт входить проектування, доставка матеріалу, монтаж. Планування проекту дозволяє замовнику вносити зміни, оптимізувати свій бюджет, отримавши тим самим в результаті найбільш підходящий бізнес проект для реалізації своєї діяльності. Супроводжуємо клієнта на всіх етапах співробітництва і пропонуємо доступні ціни на послуги. Пропонуємо доступні ціни. Вартість роботи залежить від обсягу, складності проекту, його цільового призначення й ряду інших критеріїв.

Збірні будівлі можуть мати односхилий або двосхилий дах з будь-яким кутом нахилу в різних колірних варіантах сендвіч-панелей. Будуємо енергоефективні, функціональні та довговічні цільові споруди для вирішення будь-яких завдань.

Зв’яжіться з нами за контактними номерами, вказаними на нашому сайті, та отримайте кваліфіковану консультацію про додаткові переваги будівництва будинків з сендвіч-панелей та їх вартості в вашому окремому випадку.

Чому варто замовити будівництво з сендвіч-панелей в «ТЕРМОБУД»

 • Детальне планування: Розробляємо план-проект швидкомонтованих будинків з урахуванням його призначення, специфіки місцевості, кліматичних умов і потреб замовника.
 • Швидке будівництво: Будуємо споруди за 30-40 днів в залежності від його площі, складності та поверховості.
 • Дотримання технології будівництва: Використовуємо сучасні технології будівництва будівель з сендвіч-панелей, дотримуючись норм та стандартів безпеки.
 • Тільки високоякісні матеріали: Застосовуємо в роботі перевірені, якісні та довговічні будівельні матеріали європейського виробництва.
 • Лояльні ціни: Проектування та будівництво ШМБ обійдеться на 30% дешевше, ніж вартість аналогічного будівлі з бетону або цегли.
 • Експертна консультація: Надамо детальну консультацію та допомогу в проектуванні об’єкта, підборі матеріалів та інших конструктивних нюансах.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail