ПРОСТОТА МОНТАЖУ

Простота монтажу споруд із сендвіч-панелей просто вражає і нагадує складання конструктора. За рахунок спрощення фундаменту, а також заміни трудомісткої цегляної кладки простим, швидким та зручним монтажем сендвіч-панелей терміни зведення будівлі скорочуються.

– Швидкість.

При цьому монтаж можна проводити на каркас з будь-якого матеріалу (метал, залізобетон, дерево) або на готову будівлю з метою його утеплення та одночасного поліпшення зовнішнього вигляду. Будівництво споруди із сендвіч-панелей обходиться дешевше та окупається швидше. На будмайданчиках практично відсутні будівельні відходи та сміття. Метод швидкого зведення будівлі із застосуванням сендвіч-панелей на даний момент є найбільш технологічним. Основні переваги даного методу – мінімальні трудовитрати та терміни, а також спрощена схема монтажу та значне підвищення якості виконуваних робіт.

– Всесезонність.

За словами фахівців, сендвіч-панелі не належать до сезонних будівельних матеріалів. Слід зазначити, що «суха» технологія монтажу дозволяє проводити роботи як у літній, так і в зимовий періоди.

Але варто зауважити, що роботи з металевими конструкціями при занадто низьких температурах все ж таки будуть дещо утруднені. Заливку фундаменту та зведення каркасу для швидкомонтованої споруди, зазвичай проводять у теплу пору року, а потім доходить черга до облицювання будівлі. Якщо будівництво не закінчується до холодів, його переносять до весни. Крім того, правильність монтажу сендвіч-панелей багато в чому залежить від таких атмосферних умов, як сила вітру, атмосферні опади та видимість. Сила вітру не повинна перевищувати 9 метрів за секунду через невелику масу панелей при значній площі їхньої поверхні. Не слід проводити монтаж панелей при атмосферних опадів (дощ або сніг), а також при густому тумані. У разі погіршення видимості в сутінках та за відсутності штучного освітлення роботи повинні бути припинені, а герметизація може проводитися за температури навколишнього середовища вище 4°C.

– Простота.

Монтаж сендвіч-панелей досить простий, проте до нього потрібно підходити серйозно. Необхідно переконатися, що панелі надійно прикріплені до каркаса, в замкових частинах немає зазорів, дотримані заходів щодо герметизації внутрішніх стиків, віконні та дверні отвори виконані надійно та міцно.

Весь процес монтажу умовно можна розділити на такі етапи:

  • підготовчі роботи,
  • аналіз,
  • розташування вихідних та додаткових матеріалів,
  • монтаж,
  • перевірка якості.

Типи монтажу.

Існує два   – горизонтальний і вертикальний.

В Україні популярніший горизонтальний монтаж, що виключає попадання води під горизонтальні нащільники навіть за відсутності спеціального закладення. Крім того, під час будівництва невисокої будівлі горизонтальний монтаж дозволяє обійтися без вантажопідйомного обладнання».

Фактори якісного монтажу.

Якісний монтаж залежить від кількох факторів:

Як показує монтажний досвід компанії ТЕРМОБУД, реалізація проекту за умови погодження з проектувальниками (і використання повної оригінальної комплектації всіх вузлів та деталей) проходить легко та злагоджено. Наприклад, будівлю площею 10 тисяч м 2 можна звести за півроку, і це за середньої швидкості здійснення робіт.

  • Високі експлуатаційні характеристики будівель та споруд із сендвіч-панелей багато в чому залежать від стиків, що забезпечують міцність з’єднання конструкції, відсутність «містків холоду», що перешкоджають проникненню пари вологи в утеплювач, що сприймають термічні зміни розмірів сендвіч-панелей. Фасадні елементи, призначені для з’єднання панелей між собою, виготовляються на спеціальному обладнанні для згинання, яке дозволяє домагатися високої точності розмірів. Компанія ТЕРМОБУД виготовляє елементи різної складності та форми за кресленнями чи ескізами замовника.
  • Всі з’єднання мають виконуватися згідно зі схемами монтажу, що забезпечить необхідну міцність, теплову та звукову ізоляцію, а також естетичний вигляд конструкцій, що захищають.

 

Основним фактором якісного монтажу об’єктів із сендвіч-панелей є кваліфікація та професіоналізм монтажників. Рекомендуємо довірити монтаж професіоналам, але якщо замовник все ж таки виявить бажання проводити його самотужки – йому знадобиться вивчити специфіку процесу. Наприклад, необхідно знати, що для різання панелей (у місцях монтажу вікон, дверей) потрібно використовувати пили з дрібнозубчастим полотном; забороняється використовувати абразивні ріжучі інструменти, оскільки це може призвести до пошкодження покриття антикорозійного панелі; не можна залишати зазори в замкових частинах панелей, а щоб запобігти попаданню вологи слід закладати стики герметиками.

 

 

 

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail