Спортзали із сендвіч-панелей Дитячий спортивний комплекс для Відділу освіти, культури, молоді і спорту Петровецької сільської ради , Чернівецької області

Раніше будівництво багатофункціонального спортивного комплексу було ризикованим заходом, тому що вимагало великої кількості матеріалів, часу і, відповідно, фінансових витрат. Сьогодні в будівельній галузі відбулися зміни. Оперативно створюються швидкомонтовані спортивні енергоефективні комплекси з використанням інноваційних технологій, що скорочують час будівництва без шкоди якості. Спортзали із сендвіч-панелей – це економічно вигідне рішення. Міцний, стійкий каркас у комплексі із сучасними сендвіч-панелями дозволяє не тільки швидко побудувати необхідний об’єкт, але й досягти високих якісних характеристик.

На основі із сендвіч-панелей зводяться: басейни; більярдні; кінноспортивні манежі; льодові палаци; багатофункціональні спортивні комплекси з біговими доріжками, тренажерними залами, басейнами; манежі для ігрових видів спорту: футболу, баскетболу, гандболу; тенісні корти; криті доріжки для картингу та інші об’єкти спортивного призначення.

Спортзали із сендвіч-панелей – найкраще рішення при необхідності швидкого, якісного та надійного будівництва. В результаті ви отримуєте стійкий до навантажень, що відповідає всім вимогам та естетично привабливий об’єкт. Металеві конструкції наповнюються вогнестійким матеріалом, що володіє до того ж і теплоізоляційними властивостями. В результаті одночасно вирішується завдання пожежної безпеки та енергоефективності будівлі. Оскільки металоконструкції, які використовуються для швидкомонтованих спортивних комплексів, характеризуються легкою вагою, відсутня необхідність робити посилені фундаменти. Це один з факторів, здешевлюють будівництво і заощаджують час на його проведення.

 

Чому варто будувати спортзали із сендвіч-панелі?

  • Мобільність. При необхідності збудувати тимчасову спортивну споруду, конструкція може бути розібрана, перевезена та зібрана в іншому місці.
  • Швидкість будівництва. Повноцінний спортивний зал, футбольне поле чи іншу споруду може бути здано в експлуатацію вже за 1 місяць після початку будівництва.
  • Економія на будівництві. Швидкомонтована технологія – найбільш економічно вигідний варіант серед усіх існуючих технологій, що використовуються сьогодні.
  • Естетична привабливість. Використання сендвіч-панелей дозволяє побудувати надійний та естетично привабливий об’єкт. Різноманітність колірних рішень допоможе створити зовні та внутрішньо візуально привабливу будівлю. 
  • Високі показниками пожежної та екологічної безпеки. Спортивна споруда із сендвіч-панелей відрізняються високими показниками пожежної та екологічної безпеки. Мають чудові техніко-експлуатаційні характеристики. А вартість матеріалів, монтажно-будівельних робіт роблять технологію лідером у сегменті спортивної чи будь-якої іншої нерухомості.

Компанія “Термобуд”, зводить будівлі із сендвіч-панелей різного призначення. Спортзали із сендвіч-панелей за останні роки користуються великою популярністю серед наших клієнтів. Цікаве рішення для сендвіч-панелей – будівництво спортивного залу для школи або ВНЗ. Тому що це порівняно недорога конструкція, яка прослужить багато років і буде безпечною. Спеціалісти запропонують Вам ефективні рішення щодо зведення спортзалів та спортивних споруд із металоконструкцій за типовими та індивідуальними проектами з грамотним, раціональним підбором матеріалів. Менеджери нашої компанії з радістю дадуть відповіді на всі питання щодо проектування, будівництва та постачання матеріалів для будівництва спортзалу!

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail