Модульна насосна станція для поливу із сендвіч-панелей с. Бишків Агрофрутікал Вирощування полуниці Приміщення під насосну станцію. Полив.

Модульна насосна станція для поливу із сендвіч-панелей є блочно-модульною будівлею. Забезпечує безперебійну подачу води до систем поливу та іригації в сільськогосподарській галузі.

Призначення:

Застосування мобільних зрошувальних систем дозволить уникнути ризиків, пов’язаних з посушливою нестабільною погодою. Основна сфера застосування МНС із сендвіч-панелей для зрошення – це обслуговування агропромислових комплексів.

Модульна насосна станція для поливу із сендвіч-панелей спроектована для розташування поза будівлею, є готовою будовою каркасного типу із сендвіч-панелей, зібраних в єдину споруду. Кількість елементів модульної станції залежить від умов експлуатації, виконуваних функцій та вимог до продуктивності.

Корпус блочно-насосної станції виконаний з прокатного металопрофілю, що згинається спеціально для сендвіч-панелей, щоб забезпечити максимальну герметичність з’єднання. Завдяки цьому приміщення зовні не проникає волога і краще зберігається тепло.

Завдяки власному виробництву сендвіч-панелей, компанія “ТЕРМОБУД” може спроектувати та виготовити модульне приміщення каркасного типу із сендвіч-панелей або каркасно-зварної конструкції будь-якого розміру та призначення.

Модульна будівля із сендвіч-панелей для насосної станції

Обладнання насосної станції розташоване всередині модульної будівлі. Збірно-розбірна конструкція контейнера або будівлі, дозволяє перевозити систему у вигляді модульних блоків.

При експлуатації в умовах низьких температур контейнер оснащений теплоізоляцією у вигляді утеплення із тришарових сендвіч-панелей, товщина утеплювача 65-200 мм. А для гарячих умов експлуатації може бути передбачена система ефективної вентиляції.

Модульне приміщення включає до свого складу:

  • систему робочого та аварійного освітлення
  • систему опалення
  • систему вентиляції
  • охоронно-пожежну сигналізацію
  • систему заземлення
  • систему блискавкозахисту

Важлива перевага модульних насосних станцій для поливу із сендвіч-панелей – це і є, власне, їхня мобільність, яка дозволяє в найкоротші терміни та без додаткових витрат, перевезти обладнання на інший об’єкт будь-яким вантажним транспортом.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail