Цехи для харчової промисловості. Цех для виробництва круасанів для компанії АГРОБІЗНЕС

Швидкомонтовані цехи для харчової промисловості із сендвіч-панелей дозволяють оперативно розширити наявні виробничі приміщення на підприємстві або створити нові. Вони є вигідною альтернативою стандартним промисловим спорудам із бетону та цегли.

Виробництво продуктів харчування передбачає створення особливих умов. Це відноситься не тільки до технології виробництва, а й до будівлі, в якій знаходиться цех. Компанія Термобуд має досвід будівництва цехів з виробництва та фасування продуктів. Для цієї мети розроблено та впроваджено десятки варіантів, як індивідуальних, так і типових будов. Будуємо цехи з виробництва ковбасних виробів, сироробні цехи, кондитерські, пекарні.

Специфіка будівництва швидкомонтованих цехів для харчової промисловості

До них висуваються особливі санітарно-гігієнічні норми.Воно має бути розміщене так, щоб його можна було належним чином обслуговувати та дезінфікувати, запобігати форс-мажори на підприємстві та мінімізувати їх наслідки. 

Конструкція та планування приміщень для харчового виробництва не повинні допускати контакту з токсичними речовинами та матеріалами, надаючи можливість підтримувати всередині будівлі необхідну температуру. Також вони повинні мати:

  • належну природну та механічну вентиляції, щоб потік повітря із забруднених зон не потрапляв у чисту зону;
  • гарну дренажну систему;
  • природне та штучне освітлення;
  • холодильні установки;
  • легкий доступ до фільтрів, які потребують регулярного чищення або заміни.

На етапі створення проекту враховуються наступні фактори:

  • конфігурація будівлі та її розміри;
  • температурний режим та вологість в приміщеннях;
  • наявність чистих зон;
  • вимоги до покриття сендвіч-панелей (наприклад, “food safe“, спеціальне стійке покриття для регулярного миття, покриття з нержавіючої сталі та інше).

Компанія ТЕРМОБУД активно використовує в будівництві сендвіч-панелі, та каркас зі сталі, оцинкованої гарячим способом. Ця інноваційна технологія дозволяє забезпечити всі санітарно-гігієнічні вимоги до приміщення. Сендвіч-панелі легко монтуються, володіють відмінними теплоізоляційними характеристиками. Вони добре захищають від вуличного шуму та забруднень. А високоякісне цинкове покриття всіх металоконструкцій дозволяє повністю позбутися корозії та досягти бездоганної довговічності будівлі. В якості утеплювача в таких будівлях використовується спеціальний поліуретановий утеплювач, що має високу зносо-, волого- та кислотостійкість, газонепроникність і радіаційну стійкість. Стійкий до дії мінеральних та органічних олій, бензину, окислювачів; ця сендвіч-панель використовується, як правило, у будинках з підвищеними вимогами до енерго- та електро- заощадження, в середовищах, де потрібно виключити атмосферні впливи, пов’язані з перепадами температур, вологості. Забезпечення мікроклімату, температурного режиму, захист від гризунів, комах та бактеріологічного впливу.

Крім приміщень для харчового виробництва, пропонує будівництво холодильних камер. Холодильні або морозильні камери будуються за подібним принципом, але в них застосовуються сендвіч-панелі з підвищеними теплоізоляційними характеристиками. А також у нас на сайті можна замовити металеві ангари промислові, сто, автомийки, мафи, торгівівельні павільйони, побутівки та інше. Кожен проект розраховується індивідуально та підганяється під особливі вимоги клієнта. Звертайтеся до менеджерів Термобуд за вказаними на сайті номерами телефонів прямо зараз і уточнюйте всі деталі співробітництва, що вас цікавлять.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail