Особливості покрівлі із сендвіч-панелей

Облаштування даху є дуже важливим етапом будівництва. Воно вимагає використання якісних будівельних матеріалів і правильного, якісного монтажу. Тому до вибору, як матеріалів необхідно поставитися вкрай уважно. Матеріал повинен вирізнятися гарною звукоізоляцію, гідроізоляцією і теплоізоляцією. Також бажано, щоб матеріал не надавав великого тиску на всю будівельну конструкцію. Всім цим вимогам відповідає сучасний будматеріал – сендвіч-панелі. Про всі особливості покрівлі із сендвіч-панелей ми розповімо у нашій статті.

Характерні властивості

З теплоізоляційними властивостями цього матеріалу не зрівняється ні цегла, ні бетонні плити, ні профнастил та ін. У своєму складі сендвіч-панелі мають хороший, вогнестійкий утеплювач – поліуретан PUR, PIR або мінеральну вату. Утеплювач розташовується між обшивальними шарами панелей і займає практично 95% загальної площі панелей. Ці утеплювачі мають порожнисту і волокнисту структуру, тому володіють низькою теплопровідністю.

Використання

Покрівельні сендвіч-панелі використовуються для облаштування покрівлі будівель та споруд різного призначення: складських, торгових, виробничих, офісних, житлових споруд, спортивних комплексів, АЗС та багатьох інших.

Не дивлячись на те, що сендвіч-панелі мають безліч позитивних якостей, технологія їх виробництва та якість постійно удосконалюються. Завдяки наявності утеплювача в сендвіч- панелях, покрівельна конструкція не вимагає додаткового утеплення. А це дозволяє заощадити фінансові кошти.

Сендвіч-панелі на відміну від інших покрівельних матеріалів не тільки мають прекрасний зовнішній вигляд, надійно захищають від впливу атмосферних явищ, а й екологічні, тобто абсолютно безпечні для здоров’я людини і навколишнього середовища.

Переваги:

  • Високі теплотехнічні характеристики.
  • Невелика вага.
  • Економічність.
  • Можливість демонтажу споруд.
  • Довговічність
  • Естетичний зовнішній вигляд.

В нас Ви можете придбати покрівельні сендвіч-панелі за приємною вартістю і з можливістю вибору ідеальної саме для Вас основи. А кваліфіковані працівники монтажних бригад допоможуть зробити якісний і професійний монтаж покрівлі.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail