Промислові споруди з сендвіч-панелей Завод "ГАЛИЧИНА"

Промислові споруди з сендвіч-панелей – це вже давно не будівельне ноу-хау, а  звична практика сучасного будівництва. Колись фабрики і заводи будували з цегли, і так добротно, неначе вони мають стояти століттями. Цехи того періоду справді тримаються досі – однак часто вже не працюють. Сьогодні промислові споруди зводять оперативно, економно і чітко. Власники вже знають, що виробництво не вічне, і за потреби його має бути легко згорнути і перенести у інше місце. Тому в усьому світі поширене будівництво модульних промислових будівель з сендвіч-панелей. Сендвіч-панель – виріб, який використовується для облицювання стін і дахів будівель. Кожна панель вміщує серцевину з термоізоляційного матеріалу, обшиту з обох сторін металом. Через цю особливість їх і порівнюють з сендвічем, по-простому з бутербродом. Для  утеплення в сендвіч-панелях можуть використовуватися різні наповнювачі:

Пінополістирол
Пінополіуретан
Мінеральна вата
Пінополіізоціанурат

Панелі є не конструктивним, а облицювальним матеріалом. Конструктивне навантаження несе сталевий або інший каркас, до якого кріпляться сендвіч-панелі. У готовій будівлі вони з’єднуються між собою, мов деталі пазлу. Успішне виробництво починається з цеху. Популярність сендвіч-панелей у промислових конструкціях має три основні причини:

Швидкість монтажу

Ніхто не хоче бути власником безнадійного довгобуду. Якщо проєкт масштабний, будівництво справді може затягнутися. Однак сендвіч-панелі дозволяють завершити навіть великі споруди за рекордно короткі терміни і переходити до головного – повноцінної роботи нового виробничого об’єкту. Те, що будується з цегли пів року, з сендвіч-панелей може бути складене за місяць.

Економічність.

Будівництво у кожному випадку задоволення недешеве. Однак коротша тривалість його означає, що доведеться менше заплатити тим, хто задіяний безпосередньо у його процесі. Та й самі панелі високої якості порівняно з традиційними будматеріалами дешевші. А теплоізоляційні властивості сендвіч-панелей дозволять зекономити також на опаленні і кондиціонуванні приміщень.

«Сухий» процес будівництва.

Деякі галузі промисловості вимагають фіксованого рівня відносної вологості. Звичне будівництво використовує багато води для приготування зв’язуючих розчинів, і пізніше контролювати умови у спорудах важче. Складання швидкомонтованих будівель із каркасу та сендвіч-панелей – «сухий» процес: споруду збирають і скріплюють без використання води.

Компанія ТЕРМОБУД спеціалізується на зведення швидкомонтованих  промислових об’єктів з сендвіч-панелей для будь-яких галузей виробництва – від харчової до важкої індустрії. Це підтверджується багаторічним досвідом роботи на ринку та завершеними виробничими проектами по всій Україні. Спеціалісти ТЕРМОБУД забезпечують спорудження швидкомонтованих конструкцій він розробки ескізу до безпосереднього монтажу.

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail