ПІНОПЛАСТОВІ ПАНЕЛІ - ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ЛЕГКОСТІ, ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ, ВАРТОСТІ

Пінополістирол, відомий також як пінопласт, складається з 98% повітря та лише 2% спіненого стиролу. Ця особлива структура матеріалу призводить до виняткових теплоізоляційних властивостей. Пінопластові панелі широко використовуються в будівництві різноманітних об’єктів, таких як торгові будівлі, павільйони, склади, холодильні та морозильні камери, виробничі цехи, гаражі, а також різні господарські споруди. Також їх застосовують для житлових будівель тимчасового використання, таких як сторожові пости, будиночки для літнього відпочинку та інші подібні споруди. Міцність цих панелей дозволяє використовувати їх як надійні огороджувальні конструкції.

Не виділяють небезпечних речовин

Матеріал, який використовується в панелях, а саме метал та наповнювач, не виділяють небезпечних речовин. Це робить їх ідеальними для будівництва цехів харчової промисловості, приміщень для обробки м’ясних та рибних продуктів, а також складів для зберігання продуктів.

Не гігроскопічний

До того ж пінополістирол не гігроскопічний, вологопоглинання становить не більше 2% за 24 години від загальної ваги матеріалу, ця перевага дозволяє використовувати сталеві сендвіч-панелі з наповнювачем пінопласт у вологих умовах (автомийки, приміщення для тварин, сховища для сільськогосподарської продукції тощо).

Висока теплоізоляція

Пінополістирол, має низьку теплопровідність. А це означає, що будівлі, де використовувались ці панелі, добре утримують тепло всередині, зберігаючи комфортну температуру в приміщенні і робить будівлю енергоефективною. Це дає можливість економити на витратах на опалення та кондиціонування повітря.

Легкість та простота монтажу

Сендвіч-панелі з пінополістиролом (пінопластом) мають невелику вагу, завдяки чому монтажники можуть не застосовувати вантажопідйомні механізми.

Звукоізоляція

Сендвіч-панелі з пінополістиролом (пінопластом)  також можуть покращити звукоізоляцію будівель. Вони допомагають зменшити звуковий перенос і створюють комфортне акустичне середовище всередині приміщення.

Ефективність та міцність

Пінопластові панелі володіють високою міцністю та структурною стабільністю.Вони здатні витримувати різні навантаження та умови експлуатації, зберігаючи довговічність будівлі.

 

Пінополістирол надає продукції покращені механічні властивості.

 

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail