Спектр галузі застосування сендвіч-панелей на сьогоднішній день надзвичайно розширився. Використовувати сендвіч-панелі можна зводити стіни та виконувати покрівельні роботи для будь-яких типів будівель, що будуються за технологією швидкого будівництва: житлових, адміністративних, спортивних, промислових, торгових тощо. За допомогою цього будівельного матеріалу зводять термінали, порти, готелі, торгово-розважальні комплекси, культурно-видовищні об’єкти, спортивні споруди, криті ринки, басейни, АЗС, будівлі аеропортів, ангари, складські та логістичні центри, внутрішні шумоізолюючі та вогнезахисні перегородки фармацевтичні установи та ін.

Що будують з сендвіч-панелей?

Якщо відповідати коротко ― практично все. Сендвіч панелі купити можна для монтажу даху, зовнішніх стін або внутрішніх перегородок. Особливо популярні для великих масштабів будівництва, адже дозволяють відчутно заощадити час виконання робіт та швидко ввести готовий в експлуатацію об’єкт.

Сьогодні з таких конструкцій зводять:

  • виробничі приміщення,
  • агропромислові об’єкти,
  • торгові центри,
  • стадіони та спорткомплекси,
  • офісні споруди,
  • гаражі, автомайстерні та автомийки,
  • складські приміщення та холодильні камери,
  • житлові будинки та цілі котеджні містечка.

 

Незамінність сендвіч-панелей:

 

– у сільському господарстві

Наприклад, мобільність будівництва із сендвіч-панелей (легкість демонтажу та переміщення) робить їх незамінними для сільського господарства, де часто виникає потреба у тимчасових спорудах на один сезон.

– у харчовій промисловості

Екологічно чисті матеріали, з яких виготовляються сендвіч-панелі, дозволяють використовувати їх у сфері будівництва підприємств харчової промисловості, зокрема холодильних та морозильних систем. Це можуть бути як холодильники-цехи великих харчових підприємств (м’ясокомбінату, молочного комбінату), так і самостійні підприємства у місцях заготівлі продуктів (наприклад, на птахофермі). При будівництві промислових холодильників застосовують збірні залізобетонні конструкції у поєднанні з сендвіч-панелями, з шаром холодильної ізоляції з поліестролу.

– швидкий демонтаж

Простий та швидкий демонтаж робить їх популярними там, де потрібно зводити тимчасові модульні споруди, для прикладу виставкові павільйони.

– реконструкція житлових та промислових споруд

Ще одна сфера, в якій стали часто використовуються сендвіч-панелі ― це реконструкція житлових та промислових споруд. Покращуючи теплоізоляційні властивості старих будівель та змінюючи їх зовнішній вигляд легкий матеріал не створює відчутного додаткового навантаження на фундамент.

– для утеплення та підвищення рівня тепло- та шумоізоляції готових будівель

Сендвіч-панелі можуть також використовуватися для утеплення та підвищення рівня тепло- та шумоізоляції готових будівель, причому цей процес виявляється нескладним та недорогим. Крім того, з цих матеріалів можна створювати шумові перешкоди (наприклад, уздовж залізниць та автомобільних доріг). З їх допомогою можливі приватні будівельні операції, наприклад, такі як обробка стін і укосів вікон, ремонт дахів, встановлення додаткового покрівельного огородження. Вони також придатні для виготовлення внутрішніх перегородок, фасадних елементів балконів та рекламних щитів.

 

У Європі сендвіч-панелі, як будівельний матеріал вже давно використовується для зведення будівель громадського призначення. По-перше, там давно зрозуміли, що «скуповий платить двічі», а нульові амортизаційні витрати та підвищена довговічність об’єктів компенсують вартість. По-друге, важливим фактором є висока швидкість будівництва. Крім того, естетичні характеристики цих матеріалів здатні задовольнити будь-які, навіть найвибагливіші запити. Наприклад, сьогодні з’явилися сендвіч-панелі з декоративним тисненням. Колірна гама матеріалів теж постійно розширюється, а застосування кутових і U-подібних панелей дозволяє побудувати будинок будь-якої форми і в результаті широко застосовувати їх для будівництва громадських споруд. Серед прикладів вдалого застосування сендвіч-панелей в Україні можна назвати такі об’єкти, як шпалерна фабрика «Едем» (Дніпро), сучасний завод з виробництва віконно-дверної фурнітури “AXOR”(Дніпро), логістичний центр “Protec” (Львів), сучасний і стильний кінноспортивний клуб європейського рівня “VG horse club” (Харків). Дані архітектурні будівлі з сендвіч-панелей показують, що при творчому підході архітектура промислових будівель та інших комерційних об’єктів може бути яскравою та незабутньою. Сендвіч-панелі дозволяють створювати цікаві сучасні архітектурні будівлі. Сендвіч-панелі – це однозначно матеріал майбутнього .

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail